Вовдзя Назар Романович

Хірург, проктолог
Займається лікуванням, профілактикою та діагностикою різних порушень функцій прямої кишки і параректальної області, геморою, анальних тріщин

Вася
Просто чудовий спеціаліст! Довелося побувати у нього "в руках", в хорошому розумінні цього слова. Дуже хороший та відповідальний лікар. Свою роботу добросовісно виконує. За потреби, я в же знатиму до кого звертатися. Рекомендую!
23.02.2017
Нещодавно у мене виникла дуже делікатна проблема. Постало питання у виборі хорошого лікаря. Знайомий порадив Назара Романовича. Потрапивши до нього на прийом, я на власному досвіді переконався що лікар хороший. Він вирішив мою проблему.
Олена
Дуже хороший, професійний лікар.

• 2016 р - закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, отримав диплом спеціаліста за фахом лікувальна справа.
  • 2019 р - закінчив інтернатуру на базі ФПДО та Рівненської обласної клінічної лікарні за фахом «хірургія»

• 2019 р. - Учасник всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології»
Схожі спеціалісти:
Андролог, Сексолог, УЗИ специалист, уролог-хирург