Кулаков Михайло Станіславович

УЗД-діагност
лікар вищої категорії
Лікар Кулаков Михайло Станіславович професійний УЗД-спеціаліст. Проводить дослідження , використовуючи ультра звуковий апарат. Здійснює діагностику життєво важливих органів людини (в черевному відділі, в малому тазі). Обстежує залози щитовидної залози 9молочні, щитовидні), суглоби, лімфатичні скупчення. Надає довідку про результати обстежень, стан органів, наявність відхилень, патології чи захворювань.

Тетяна Самарова
Доброго всім дня. Хочу поділитися своїм позитивним враженням від Окфорд. Дуже приємний колектив, хороші та кваліфіковані спеціалісти, які знають свою роботу. Відвідувала сама неодноразово, і були на УЗД з сином. РАДЖУ ВСІМ.
Вера
Выполнил диагностику быстро и качествено. Дал рекомендации, написал подробное заключение. Спасибо
Юрий
Спасибо за хорошие советы и диагностику))

• 1999 р. - Львівський державний медичний університет;
  • 2000 р. - Інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім. І.Я.Горбачевського.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
Лікар ультразвукової діагностики, уролог, андролог, сексопатолог
Лікар ультразвукової діагностики