Функціональна діагностика у Рівному

Рівне вул. Княгиницького, 5а
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
Слава, 13 січня '17р.

Пользуемся услугами АНИКО всей семьёй – удобно, что в одном месте можно и обследования все нужные пройти, и на приём к врачу без очередей попасть. Ребенку делали здесь же курсами процедуры: массаж, магнитотерапию, электрофорез – порадовало, что всё оборудование новое и современное.

• Електроенцефалографія (ЕЕГ) 150
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 60
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ
Працює з 08:00-19:00
7,9
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
Оксана, 09 березеня '17р.

Дуже чудова клініка,вічливий та професійний персонал.Довго шукала хорошого дитячого спеціаліста і нашла саме у Валео,Інна Петрівна дякую вам ви дуже чудовий лікар.

• Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Працює з 09:00-17:00
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
Працює з 09:00-18:00
6,1
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками.
Олександра, 25 липня '17р.

Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.

• Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
Працює з 08:00-20:00
5,2
Рівне м. Луцьк, пр-т Волі, 3а (1-ий поверх)
Сучасний діагностичний центр "Епіцентр здоров’я і краси" почав працювати у 1996 році, спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними хворобами. Лікування ведеться за медичними стандартами та принципами доказової медицини
Анастасія, 01 січня '17р.

Уже майже 20 років користуюся послугами «Епіцентра». Високий рівень обслуговування, професійний персонал. Зручно, що в одному місці можна зробити аналізи, усі необхідні дослідження, УЗД, і тут же отримати консультацію лікаря, що нормально по-людськи огляне, не буде виписувати зайвого, а лікування призначить таке, щоб допомагало, а не абищо.

• Електрокардіографія (ЕКГ) 50
  • Добове моніторування артеріального тиску 180