Рябініна Олена

Онколог-гінеколог
Лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкогінекології. Фахівець з лікування захворювань шийки матки: дисплазії, лейкоплакії, ерозії, раку. Також надає лікарську допомогу при захворюваннях, що передаються статевим шляхом, — хламідіозі, трихомоніазі, уреаплазмозі, мікоплазмозі, герпетичній інфекції та ін. Проводить корекцію стану жінок при менструальних та клімактеричних порушеннях, гормональних розладах. Надає консультації з питань планування сім'ї, вибору контрацепції. Має досвід роботи у клініках США.

Ірина
13 травня '19р.
Дуже хороший спеціаліст!
Віта
20 травня '17р.
Когда мы с мужем задумались о детях, то встал вопрос поиска профильного специалиста. Друзья нам посоветовали обратиться к Рябининой. После серии анализов и комплексного обследования, мы стали счастливыми родителями. После этого наше сотрудничество не закончилось, сейчас я хочу к ней как к специалисту-гинекологу. Очень ею довольна.
Мира
13 травня '17р.
Олена прекрасний спеціаліст-гінеколог. Ходжу на лікування тільки до неї, вона ще ні разу мене не підвела. Завдяки її лікуванню я себе прекрасно почуваю.

• 1991 р. - Іркутський медичний інститут за спеціальністю "акушерство і гінекологія";
  • 1992 р. - Інтернатура за спеціальністю на базі Житомирської обласної лікарні.

Курси

• 1995 р. - Курси по онкології і кольпоскопії;
  • 1998 р. - Стажування в США, м. Баффало. З цього ж року активну співпрацю впродовж десяти років з Міжнародним Медичним Альянсом (AIHA);
  • Участь у семінарі "Contraceptive Technology Workshop" при Міжнародному Медичному Альянсі "AIHA";
  • 2001 р. - Участь у семінарі "Breast Health Case Review Workshop" при Міжнародному Медичному Альянсі "AIHA".

• Член Асоціації онкологів України.