Шлимкевич Ольга Любомирівна

врач вищої категорії
кандидат медичних наук
Консультація от 550
Викликати додому
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Уляна
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Катерина
14 квітня '17р.
Знаючий спеціаліст, професіонал! Рекомендую, як добру та чуйну людину!
Кристина
Хороший педиатр. Советую
Тільки Шлимкевич свою дитину довіряю. Завжди уважна, доброзичлива, нам допомогла не один раз.

• 1987 р. - Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.

Курси

• 2010 р. - курс по темі "Практичні питання неонатології", кафедра шпитальної педіатрії ЛНМУ ім. Д. Галицького, м. Львів;
  • 2012 р. - семінар "Здоров'я матері та дитини", Колумбійський університет, м. Зальцбург (Австрія);
  • 2014 р. - ТУ (тематичне вдосконалення) "Невідкладні стани в неонатології", факультет післядипломної освіти, кафедра педіатрії та неонатології ЛНМУ ім. Д. Галицького, м. Львів;
  • 2014 р. - тренінг для викладачів шкіл відповідального батьківства, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва МОЗ України, представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, м. Київ;
  • 2014 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) із неонатології, факультет післядипломної освіти, кафедра педіатрії та неонатології ЛНМУ ім. Д. Галицького, м. Львів.

• Член Асоціації неонатологів України;
  • Член Українського лікарського товариства;
  • Член Українського товариства перинатальної медицини.