Граждан Костянтин Веніамінович

Біолог
завідувач відділенням ембріології
Лікар-біолог займається вивченням проблем в області репродуктології, має знання в ембріології. До компетенції фахівця входить культивування, перенесення ембріонів. У своїй практиці використовує сучасні методи екстракорпорального запліднення. Лікар має досвід в проведенні кріоконсервації ооцитів, ембріонів методом вітрифікації.

Ірина
Прийом пройшов добре! Лікар уважний, багато і детально пояснює. Провів огляд, призначив обстеження. Після отриманих результатів надав вичерпні рекомендації. Зараз знаходжуся на спостереженні у цього фахівця. Всім дуже задоволена!
Віка
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Для остаточного результату потрібно прийти ще на прийом, але воно того варте. Спеціаліста рекомендую!

• 1991 р. — Сільськогосподарська академія, ветеринарний факультет.

Курси

• Сучасні методи екстракорпорального запліднення IVF, ICSI, IMSI, культивування та переносу ембріонів.
  • Сертифікований спеціаліст кріоконсервації ооцитів, ембріонів методом вітрифікації.
  • Польща, м. Краків — Центр лікування безпліддя «Паренс» (2018 р.).

Асоціації

• Член європейської спілки репродукції людини та ембріології (ESHRE).