Коцюбська Ірина Юріївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Ірина Юріївна спеціалізується на питаннях, що стосуються репродуктології. Постійно проводить консультації для пацієнтів з проблем жіночого безпліддя, профілактики та діагностики порушень в роботі репродуктивної системи. Доктор проводить індукцію овуляції, внутрішньоматкову інсемінацію, екстракорпоральне запліднення в тому числі і програми з донацією яйцеклітин.

Марія
відмінний лікар
Олсана
25 травня '18р.
Спасибо за радость в нашем доме
10 травня '18р.
Прекрасный отзывчивый врач спасибо за помозь
Благодарим за помощь.
Володимир
Хороший лікар, із її допомогою настала довгоочікувана вагітність.Велике щире дякую.Вона здійснила нашу мрію.
Олена
Дуже гарний фахівець в своїй роботі.Дякую за допомогу та підтримку.
Лариса
Очень грамотный врач
Мар'яна
Мала серйозну проблему. Лікувалася в Коцюбської Ірини і лікарка допомогла мені. Вона ставилася з турботою до мене і мого здоров'я, тому це домомогло мені довіритися їй як спеціалісту. Бачила, що про мене думають і разом зі мною переживають за мене: аби в мене не було ніяких сумнівів в санітарії, на моїх очах всі інструменти обробляли, зі мною працювали в рукавичках, шукали, які медичні препарати найкраще підійдуть для мого організму.
Олена
зверталася до Ірини Коцюбської з проблемою, довго не могла завагітніти, вже 5 років живемо з чоловіком. Лікарка призначила курс лікування, який допоміг. за 1,5 року завагітніла. Рекомендую лікарку Коцюбську Ірину!
Лера
Ирина Юрьевна Коцюбская, большое спасибо! Вы золотой человек и врач. Немного лет назад у меня начала закрадываться мысль, что бесплодна, нескалька лет спустя не могла забеременеть, волновалась, что не буду иметь своего ребенка. но после обращения к Коцюбской Ирине за год забеременела. вот что значит обратиться к профессионалу. Паренс цени Коцюбскую Ирину, она действительно прекрасный врач. советую ее всем, кому сложно забеременеть!

• 2004 Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова.
  • Багаточисельні медичні стажування та навчання в Шпитальному Університетському Центрі м.Лімож (Франція) з 2000 року по 2004 рік включно. Проходження медичного стажування в клініці м.Марсель (Франція) 2006 рік.

• ТУ «Актуальніе вопросі репродуктологии» (2013).
  • «Infertility due to gynecological disorders and common obstetric complications”? Boston University School of Medecine
  • Постійне відвідування українських, європейських та міжнародний конференцій, конгресів, симпозиумів за фахом у тому числі УАРМ, ESHRE, ASRM, ISMAAR (2006-2019).

• ESHRE та УАРМ.
Схожі спеціалісти: