Сторінка 8. Лікарі в Києві (метро Вокзальна)

Дарья
Это была моя первая операция и первый общий наркоз. Я эстественно переживала, накануне операции попросила о консульиации с анастезиологом. Спасибо Владиславу Валерьевичу, нашел время встретиться со мной, всё подробно и с юмором объяснил. На операцию уже шла без страха. Уснула за секунду, проснулась тоже легко, только немного трясло. Я не бредила, сразу после пробуждения могла адекватно говорить. Нароз сейчас не тот, что раньше. Пишу для тех, кто читает страшные отзывы в интернете, многолетней давности,- волосы не выпадают!) Всем удачи)
12 березеня '18 г.
Анджелина
Прекрасный специалист
16 січня '18 г.
Илона
Процедура прошла быстро. В целом я довольна. Спасибо.
06 квітня '17 г.
Лида
Грамотный диагност. Я проходила у него КТ брюшной полости. Перед проведением исследования доктор все подробно объяснил, а после я получила заключение с подробным описанием полученных результатов.
05 березеня '17 г.
Анестезіолог, реаніматолог
Анестезіолог першої категорії надає послуги з проведення анестезії. Займається внутрішньовенної, спінальної, епідуральної анестезією.
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Рентгенолог
Доктор Білоус Ігор Валерійович проводить рентгенівські дослідження пацієнтів. Метою діагностики є своєчасне виявлення різного роду патологій на різних ділянках людського тіла. Доктор аналізує отримані дані і видає попередній висновок, на основі якого буде здійснюватися постановка діагнозу лікарем. У підпорядкуванні фахівця знаходиться сучасне обладнання, для здійснення різних методів рентгенології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя та інших гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Проводить екстракорпоральне запліднення. Приймає пацієнток з невиношуванням і завмерла вагітністю в анамнезі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Психіатр, дитячий психіатр
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-23
Консультація 1200/1500 грн.
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань молочних залоз. Виконує УЗД молочних залоз, біопсію молочної залози. Лікує мастити, мастопатію, фіброаденому, ліпому та інші патології. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Хірург, пластичний хірург
Пластичний хірург виконує повний спектр медичних процедур по естетичної корекції обличчя і тіла. Надає послуги пластики живота, вушних раковин, повік і носа. Проводить ліпосакцію різних частин тіла. Також займається виконанням підтяжки. Веде консультативний прийом, спостереження за пацієнтом після операції.
Сурдолог
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням порушень слуху. Спеціалізується на слухопротезуванні. Допомагає у виборі та налаштуванні слухових апаратів. Проводить диференційну діагностику слуху з використанням методів тімпанометрії та аудіометрії. Приймає пацієнтів з приглухуватістю, глухотою та отосклерозом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.9
УЗД-фахівець
Доктор Синепупова Неля Анатоліївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Лікар першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує оглядові дослідження організму, прицільні УЗД головного мозку, великих судин, щитовидної і молочних залоз, онкоскринінгу жіночих статевих органів, еластографії лімфатичних вузлів, селезінки, мигдаликів, підшлункової, вилочкової, передміхурової залози, яєчників, а також печінки і селезінки.
Дитячий хірург
Спеціаліст Кондратенко Олександра Андріївна - лікар з 7-річним стажем роботи. Спеціалізується в галузі дитячої хірургії, має другу категорію. В обов'язки доктора входить консультативний прийом пацієнтів, які потребують допомоги хірурга. Лікар надає допомогу дітям із захворюваннями придбаного і природженого походження, які вимагають хірургічної корекції. Звернутися до фахівця можна для проведення планового або ургентного оперативного втручання. Володіє навичками виконання як малих операцій, так і порожнинних.
Травматолог-ортопед
Лікар ортопед-травматолог, родоначальник в Україні застосування клітинних технологій з метою лікування ортопедо-травматологічних патологій, лікарем розроблені методики лікування дефектів кісток кінцівок, тривалого незрощення переломів і хвороб великих суглобів з використанням аутологічних мезенхімальних стромальних клітин. Здійснив понад 60 трансплантацій подібних клітин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7