Лікарі дієтологи в Києві (метро Вокзальна)

18.04.2017
Уважний лікар! Мені все сподобалося, були з дитиною тільки перший раз. Доктор призначила додаткові обстеження. Але вже з першого візиту помітно що лікар хороший. Від першого прийому враження позитивне. Обов'язково прийдемо повторно.
05 березеня '20 г.
Віктор М.
Видно, що лікар кваліфікований. Можу виділити гарне поводження з дітьми. Лікар задавала багато правильних питань, докопувалася до суті. Вона дала дієтичні рекомендації і відповіла на всі питання. Все що стосувалося здоров'я - фахівець мені розповіла.
21 березеня '20 г.
Дієтолог
Лікар-дієтолог, фахівець в області харчування по зниженню ваги. Роботу з пацієнтами проводить за спеціальною методикою корекції ваги, засновану на життєвому досвіді. Методика дієтолога Євгенії Юріївни будується на особистому досвіді, знаннях в галузі медицини, біохімії, фармакології, психології та харчових технологій. Лікар застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, допомагає у виборі засобів для зниження ваги. Всі медичні терміни переводить в доступний для усвідомлення мову.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ендокринолог
Спеціаліст займається лікуванням цукрового діабету 1 та 2 типу, гострих та хронічних ускладнень цукрового діабету, патологій щитоподібної залози та паращитоподібних залоз, патологій гіпофізу та наднирників, ожиріння (як ендокринологічної проблеми), проблем репродуктології. Лариса Володимирівна неодноразово публікувала статті в тезах обласних конференцій та виступала на обласному телебаченні.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Дієтолог, ендоскопіст
Лікар спеціалізується в галузі дієтології та ендоскопії. Займається діагностикою та лікуванням аліментарно-залежних патологій і станів. Складає індивідуальний лікувальний стіл (харчування) при алергії і харчової непереносимості. Допомагає у відновленні хронічних хворих, супроводжує спортсменів, розраховує хімічний склад раціону.
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 34 Г м.Університет176м.Вокзальна199
Імунолог, ДРТ-діагност, Сімейний лікар, Гінеколог
Гінеколог, дієтолог, терапевт, імунолог, діагност. Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань терапевтичного профілю, веде вагітність, проводить корекцію ваги, виконує ендоскопію. Доктор Гераскіна є членом Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів.
Консультація от 300 грн.
Дерматовенеролог, кінезіотерапевт, нутріціолог, дієтолог
Лікар проводить діагностику захворювань шкіри та волосяного покриву, застосовує мезотерапію, плазмоліфтинг для лікування. Також використовує голкорефлексотерапію та остеопатію, кінезіотерапію для лікування широкого спектру захворювань.
Дерматовенеролог, дієтолог
Лікар займається діагностикою та розрахунком рівня обміну речовин. Розробляє персональні програми схуднення, складає індивідуальний раціон харчування для кожного пацієнта. Спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з анорексією, булімією та ожирінням.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413