Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Вокзальна)

Хочу сказать огромное спасибо доктору Армине Кара-Казарян за мою новую красивую фигуру! Я делала сразу 2 операции: коррекцию мпг, липосакцию спины и боков и липофилинг ягодиц. После операции доктор всегда была со мной на связи и отвечала на все мои вопросы. Восстановительный период был длительный, но результат этого стоит! Всё выглядит прекрасно! Это так здорово! Совсем другое качество жизни! Спасибо ещё раз за вашу работу!
30 листопада '-1 г.
Айнада
Очень рада что сделала операцию именно у Арминэ Арменаковны. Получилась шикарная грудь, идеальный размер и форма. Врач очень внимательная , профессионал своего дела, знает как достичь лучшего результата . Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Спасибо Вам большое за успешно проведенную операцию! Хотя прошло только 3 дня с момента проведения самой операции ,но я уже могу сказать что в принципе это то что я себе представляла ! Вы обладаете в полной мере навыками врача: надежность, внимательность, открытость, профессионализм! Мне было очень приятно с Вами познакомиться и я желаю Вам в дальнейшем успеха в Вашей работе !
28 липня '18 г.
Ірина Опошня
Оксана Олександрівна -- лікар від Бога !! Добра, уважна, грамотна, пунктуальна. Вона мене оперувала. Післяопераційний період був складний і вона вихожувала мене, приїждждала на перев'язки і в вихідні дні, навіть коли була на конференціях за кордоном в телефонному режимі також тримала все під контролем, давала цінні поради, підтримувала. Оксаночка Олександрівна, щастя Вам, міцного здоров'я, добра і достатку Вашій прекрасній родині і одне прохання- трошки більше відпочивайте. Дуже приємно, що Ви повністю віддаєтесь роботі , але.......бережіть себе !!!
12 червеня '18 г.
Хірург, пластичний хірург
Пластичний хірург виконує повний спектр медичних процедур по естетичної корекції обличчя і тіла. Надає послуги пластики живота, вушних раковин, повік і носа. Проводить ліпосакцію різних частин тіла. Також займається виконанням підтяжки. Веде консультативний прийом, спостереження за пацієнтом після операції.
Онколог-мамолог, онкохірург, УЗД-спеціаліст, пластичний хірург
Лікар Гаращенко Оксана Олександрівна має 13-річний досвід, хірург, онколог, мамолог. Володіє навичками проведення ультразвукової діагностики. В слуги фахівця входить консультативний прийом, первинний огляд, подальша діагностика і визначення лікувальних напрямків (консервативне, хірургічне). До Гаращенко О. А. звертаються для виявлення онкоочагов, лікування мастопатії, фіброаденоми молочної залози, а також з метою зміни форми молочних залоз (маммопластики). Доктор готує пацієнтів до хірургічного втручання і веде післяопераційне спостереження.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Пластичний хірург