Лікарі діагности в Києві (метро Вокзальна)

Дария
Евгения Николаевича мне посоветовали . Попала на приём . Врач очень хороший ! Рекомендую
03.05.2017
Божок Євген допоміг діагностувати мені захворювання. Нещодавно він робив мені магнітно-резонансну томографію. Лікар зробив діагностику, інтерпретував результати. Після цього мені був поставлений остаточний діагноз. Зараз я лікуюся. Я вдячна лікарю за те, що він визначив проблему мого організму.
26.04.2017
Після того як мені поставили діагноз «фіброаденома грудей», я вже почала вважати, що це вирок. Проте на прийомі у лікаря Євгена я зрозуміла, що не все так погано. Його сучасні методи лікування і позитивне налаштування допомогли мені впоратися з хворобою. Зараз я здорова і розумію, що головне, це не втрачати надії й знайти гарного лікаря.
Аня
Диагностику проводит качественно, вообще ничего плохого сказать не могу. Рекомендую этого врача
08 січня '17 г.
Маммолог, радиолог-маммолог
31 рік досвіду
Лікар-діагност, фахівець із радіології, кандидат медичних наук. Спеціалізується в галузі мамології, виявлення та лікування онкологічних захворювань молочних залоз. Надає експертні консультації. Володіє сучасними методами дослідження, у тому числі методом магнітно-резонансної томографії. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1700 грн
Ендокринолог, Андролог, Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Володіє 7 науковими роботами та має один патент України.
Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець
Лікар-травматолог, також спеціалізується на ортопедії та функціональної діагностиці. Приймає пацієнтів різного віку з травматичними ушкодженнями, що включають вивихи будь-якої складності, переломи відкритого і закритого типу, розтягнення та розриви зв'язок. Оглядає, ставить діагноз і призначає відповідне лікування. Контролює процеси загоєння за допомогою рентгенографії та УЗД суглобів. Складається в Українській асоціації травматологів-ортопедів.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар проводить комплексну діагностику гінекологічних захворювань, з включенням УЗД дослідження. Призначає медикаментозну терапію вагініту, ерозії, кандидозу та інших бактеріальних хвороб. Використовує сучасні препарати. Приймає за попереднім записом.
Рентгенолог, Радіолог, УЗД-фахівець
Доктор Логаніхіна Катерина Юріївна, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області рентгенології, радіології, ультразвукової діагностики. Надає послуги УЗ-діагностики черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, плевральних порожнин. Також займається проведенням рентгенівського дослідження органів грудної клітини. Надає послуги консультації радіолога.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог вищої категорії, УЗД-фахівець спеціалізується на діагностиці, терапії та профілактиці гінекологічних патологій. Здійснює огляд, пальпацію органів малого тазу, молочних залоз. Успішно лікує дисплазію шийки матки, ендометріоз, міому матки, полікістоз яєчників, аднексит та хвороби, що передаються статевим шляхом.
УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на проведенні комплексного дослідження організму з використанням сучасного ультразвукового устаткування. Спеціаліст визначає функціональний стан органів та систем, визначає наявність патологічних відхилень. Веде прийом вагітних, проводить планове УЗД плоду.
Андролог, Уролог, УЗД-фахівець
Доктор Улянченко Ігор Сергійович спеціалізується в області андрології, урології. Надає послуги з лікування аденоми простати, лікування передчасного сім'явиверження, чоловічого безпліддя, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
УЗД-фахівець
Доктор Орел Наталія Євгенівна надає послуги діагностики захворювань різної етіології, використовуючи при цьому ультразвукові технології. Проводить діагностичні дослідження в галузі ендокринології, гастроентерології, мамології, статевої та сечовидільної систем у чоловіків і жінок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Доктор Мірошниченко Тетяна Вікторівна є фахівцем в області акушерства, гінекології. Займається лікуванням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також полікістозних поразок яєчників, ерозії і дисплазії шийки матки. Веде спостереження жінок в період вагітності, під час настання клімаксу. Консультує пацієнтів з питань вибору методів контрацепції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5