Лікарі мамологи в Києві (метро Вокзальна)

Світлана
Двічі була на прийомі з різних обставин,і скажу вам,це не просто лікар,це подарунок від Бога.Дякую Вам безмежно ,Сергій Вікторович !
Катерина
Доброго дня, рекомендую висококваліфікованого лікаря - мамолога Бредихіна Сергія Вікторовича, була на прийомі, дуже якісна та професійна консультація! Дякую Вам, Сергій Вікторович за таке гарне відношення до пацієнтів!
Дария
Евгения Николаевича мне посоветовали . Попала на приём . Врач очень хороший ! Рекомендую
03.05.2017
Божок Євген допоміг діагностувати мені захворювання. Нещодавно він робив мені магнітно-резонансну томографію. Лікар зробив діагностику, інтерпретував результати. Після цього мені був поставлений остаточний діагноз. Зараз я лікуюся. Я вдячна лікарю за те, що він визначив проблему мого організму.
Маммолог, радиолог-маммолог
31 рік досвіду
Лікар-діагност, фахівець із радіології, кандидат медичних наук. Спеціалізується в галузі мамології, виявлення та лікування онкологічних захворювань молочних залоз. Надає експертні консультації. Володіє сучасними методами дослідження, у тому числі методом магнітно-резонансної томографії. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1700 грн
Мамолог ,Пластичний хірург ,Флеболог ,Хірург ,Судинний хірург ,Хірург-онколог
Доктор Бредіхин Сергій Вікторович спеціалізується в області хірургії, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить консультативний прийом пацієнтів. Виконує оперативне лікування гриж, непрохідності кишечника, апендектомія, холецистектомія, висічення виразок, пошкодження органів черевної порожнини. Володіє методом лапароскопічної діагностики. Має сертифікат по контурній пластиці, абдомінопластиці, ліпоаспірації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Мамолог, Радіолог
Лікар-мамолог, виконує УЗД молочних залоз, Еластографія молочних залоз, МРТ молочних залоз. Хіоні Ніна Юріївна займається лікуванням захворювань в області мамології, використовуючи сучасні методи лікування та діагностики. Надає послугу мамологічного скринінгу. Проводить консервативне (медикаментозне) лікування захворювань молочної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Доктор Мірошниченко Тетяна Вікторівна є фахівцем в області акушерства, гінекології. Займається лікуванням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також полікістозних поразок яєчників, ерозії і дисплазії шийки матки. Веде спостереження жінок в період вагітності, під час настання клімаксу. Консультує пацієнтів з питань вибору методів контрацепції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань молочних залоз. Виконує УЗД молочних залоз, біопсію молочної залози. Лікує мастити, мастопатію, фіброаденому, ліпому та інші патології. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Маммолог, Онколог
Онколог-мамолог, онкохірург, УЗД-спеціаліст, пластичний хірург
Лікар Гаращенко Оксана Олександрівна має 13-річний досвід, хірург, онколог, мамолог. Володіє навичками проведення ультразвукової діагностики. В слуги фахівця входить консультативний прийом, первинний огляд, подальша діагностика і визначення лікувальних напрямків (консервативне, хірургічне). До Гаращенко О. А. звертаються для виявлення онкоочагов, лікування мастопатії, фіброаденоми молочної залози, а також з метою зміни форми молочних залоз (маммопластики). Доктор готує пацієнтів до хірургічного втручання і веде післяопераційне спостереження.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Хірург, маммолог
Лікар займається діагностикою та оперативним лікуванням різних захворювань. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання. Проводить невідкладні і планові операції. Спостерігає пацієнтів після проведених втручань, знімає шви і накладає пов'язки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог, Хірург, Мамолог, Онколог
Викликати лікаря додому
Лікар Козій Олександр Григорович - уролог, хірург. Спеціалізується в мамології. Онколог з досвідом роботи 6 років. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Проводить складну оперативну корекцію. Допомагає чоловікам відновити еректильну функцію. Спеціалізується на сучасних методах усунення запальних процесів сечостатевої системи. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях мастопатії та інших захворювань молочних залоз.
Мамолог
Анна Дмитрівна Антонова є досвідченим спеціалістом, вона має підтверджений диплом лікаря в Європі, пропрацювала хірургом-маммологом в Греції. Анна Дмитрівнав исокоорганізований фахівець в області грудної залози у жінок і чоловіків. Володіння діагностичними методами дослідження грудей дозволяє брати участь в комплексному обстеженні жінок.