Лікарі трихологи в Києві (метро Вокзальна)

Ірина
Лікар дуже сподобався. Грамотна, чуйна, що не призначає дорогі і непотрібні препарати, а саме те, що потрібно в даний момент. Лікування дає результат. Зараз почуваю себе значно краще! Рекомендую!
10 лютого '20 г.
Інга
У мене були проблеми - висипання по всьому тілу, та свербіж. Лікар все детально оглянула. Розпитала про час, та після чого з'явилися симптоми, про харчування і т. д. Призначила лікування і дала рекомендації. Хочу сказати, що лікування проходить добре, вже
02 лютого '20 г.
Андрій
Ми з дружиною вирішили, що нашим сімейним дерматологом буде Володимир Євгенович. Зверталися часто, коли наші діти були малими, бо їх, то діатезом обкидає, то лишай з школи принесуть. Дякуємо.
27 грудня '19 г.
Трихолог, Дерматолог
Лікар займається комплексним лікуванням патологій шкіри і волосся у дорослих і дітей. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи і дерматоскопію. Успішно лікує грибкові та паразитарні ураження шкіри, вірусні та інфекційні ураження. Приймає пацієнтів з екземою, дерматитом, псоріазом і вугрової хворобою.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог
Лікар займається лікуванням захворювань шкірних покривів, а також волосистої частини голови. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних препаратів. Надає комплексні послуги з усунення дефектів і повного відновлення естетики. Приймає за індивідуальною записи.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Дерматокосметолог, Трихолог, Лазеротерапевт
Лікар займається лікуванням захворювань шкіри та волосся. Проводить атравматичну, ультразвукову та комбіновану чистку обличчя. Спеціалізується на мезотерапії, біоревіталізації. Консультує з питань догляду за чутливою шкірою обличчя. Виконує корекцію гіперпігментації, контурну пластику скул, ліполіз та підтяжку шкіри VelaShape.