Лікарі гінекологи в Києві (метро Вокзальна)

Інна Чернишова
Олександр Анатолієвич неймовірний лікар-хірург-гинеколог. Саме він вселив надію багато років тому, що в майбутньому я стану мамою. І це здійснилося!!! 8 років тому робив міоєктомію. Видалив міому з матки, яка була на її поверхні, перевірив маточні труби. А через 3 роки я завагітніла самостійно у 42 роки, зараз дитині 4, я така вдячна цьому лікареві за турботу і гарну роботу. Він надихнув мене!А ще перед пологами проконсультував мого лікаря, з яким я народжувала, щодо попередньої операції, я народжувала природнім шляхом! Олександр Волошин - найкращий лікар.
Илона
Спасибо Вам Вероника Валерьевна!Такой и должен быть настоящий специалист,чуткий, внимательный и душевный.
Аліна
Неймовірна Вероніка Валеріївна
30 листопада '-1 г.
Он лучший специалист в своей области
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Доктор Уланова Вероніка Валеріївна спеціалізується в області гінекології, репродуктології. Надає послуги з ведення вагітності, лікування позаматкової вагітності, запальних захворювань, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог надає послуги з лікування різних захворювань. Займається лікуванням ерозії шийки матки, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар проводить комплексну діагностику гінекологічних захворювань, з включенням УЗД дослідження. Призначає медикаментозну терапію вагініту, ерозії, кандидозу та інших бактеріальних хвороб. Використовує сучасні препарати. Приймає за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог, репродуктолог
Лікар спеціалізується в області гінекології та репродуктології. Протягом 17 років успішно лікує ендокринні гінекологічні патології, безпліддя і невиношування вагітності. Займається консультуванням сімейних пар з питань планування вагітності. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог вищої категорії, УЗД-фахівець спеціалізується на діагностиці, терапії та профілактиці гінекологічних патологій. Здійснює огляд, пальпацію органів малого тазу, молочних залоз. Успішно лікує дисплазію шийки матки, ендометріоз, міому матки, полікістоз яєчників, аднексит та хвороби, що передаються статевим шляхом.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і кольпоскопію. Приймає пацієнток з хворобливими відчуттями в нижній частині живота, кров'яними виділеннями в міжменструальний період. Здійснює індивідуальний підбір засобів контрацепції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Доктор Мірошниченко Тетяна Вікторівна є фахівцем в області акушерства, гінекології. Займається лікуванням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також полікістозних поразок яєчників, ерозії і дисплазії шийки матки. Веде спостереження жінок в період вагітності, під час настання клімаксу. Консультує пацієнтів з питань вибору методів контрацепції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя та інших гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Проводить екстракорпоральне запліднення. Приймає пацієнток з невиношуванням і завмерла вагітністю в анамнезі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гинеколог, Главный врач медицинского центра
21 рік досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, акушер-гінеколог. Має ступінь кандидата медичних наук. Проводить консультаційні прийоми. Досконало володіє технікою проведення малоінвазивних гінекологічних процедур, зокрема діагностичної та терапевтичної гистероскопии, а також лапароскопічних операцій.