Лікарі наркологи в Києві (метро Вокзальна)

Василий
Константин Александрович, спасибо за вашу помощь и желание улучшить мое состояние
03 травня '20 г.
Юрій
Дякую за відношення, гарні умови та доброзичливе ставлення до мене
24 квітня '20 г.
Ірина
Костянтин Олександрович - це приклад уважного і доброзичливого відношення до людей
13 липня '20 г.
Олег
Костянтин Олександрович допоміг вчасно припинити подальший розвиток тривожного стану
17 серпня '20 г.
Психіатр
Викликати лікаря додому
Спеціаліст проводить діагностику і лікування психічних розладів у наркозалежних пацієнтів. Приймає пацієнтів з галюцинаціями, спробами суїциду і постійної безсонням. В ході лікування застосовує як традиційні, так і сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психіатр, Нарколог
Лікар надає широкий спектр послуг за напрямками: психіатрія і наркологія. Займається лікуванням алкогольної і наркотичної залежностей. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів з психічними розладами. Допомагає пацієнтам впорається з депресією, апатією, страхами і неконтрольованої агресією.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Невролог, терапевт
Нарколог, терапевт, невролог. Веде консультативний прийом. Займається діагностикою та лікуванням захворювань загальнотерапевтичного і неврологічного профілю. Надає наркологічну допомогу.
Консультація от 300 грн.