Довбонос Станіслав Миколайович

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Доктор Довбонос С. М. спеціалізується на лікуванні неврологічних захворювань запальної, інфекційної та іншої етіології, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить лікування пацієнтів в умовах стаціонару, використовує в своїй практиці методи ехоенцефалографії, електроенцефалографії, магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Бере участь в засіданнях асоціації неврологів і невропатологів України.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

22.04.2017
Станислав Николаевич помог мне скорректировать состояние после сотрясения мозга. Благодаря ему я стал спокойнее спать, практически прошли головные боли. Продолжаю наблюдаться у него и надеюсь на полное восстановление.
Юрий
Обратился к нему для лечения вегетососудистой дистонии. Результаты терапии не заставили себя долго ждать
Иван
Довбонос меня после аварии меня возвращал к нормальной жизни. Классный мужик, и врач первоклассный само собой.
Александр
Знаком с ним не первый год. Хороший специалист
Тетяна
За Рекомендацієй родичів звертались до цього лікаря , його знання і практика дають плідний результат. Тепер і я Рекомендую всім близьким

• 1994 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, спеціалізація: Лікувальна справа.

• Член міського товариства неврологів;
  • Член Української асоціації боротьби з інсультом.