Базан Григорій Андрійович

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, займається терапією запальних вогнищ в органах малого таза, інфекційних процесів різної складності, патологічних процесів на шийці матки. Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.

Олександра
Григорій Андрійович- чудовий лікар і надзвичайно приємна людина!!! Він дійсно на своєму місці! Оглядає дуже уважно і акуратно. Ніколи ніякого дискомфорту. Вислухає і призначить дієве та ефективне лікування. Це лікар, до якого ходжу із задоволенням!!! Дякую за своєчасну допомогу!
Алина
Очень хороший доктор, помог мне избавиться от довольно неприятного заболевания в самые короткие сроки, на приеме был очень тактичен и за это ему большое спасибо.
Наблюдалась у Базана всю беременность. Роды прошли замечательно.
Саша
Хороший врач, хорошие условия, прекрасное отношение к пациенткам.
Благодарна за помощь!
Ігор
Привозив свою дружину до Базана на консультацію. Їй дуже сподобалося уважне ставлення, отримала кваліфіковані відповіді та поради, що стали у нагоді.
Нина
В случае с Григорием Андреевичем не существует комплекса «мужчина-гинеколог». Очень тактичный и квалифицированный врач.
Антонина
Очень хороший человек и специалист. Рекомендую!
Ярослава
Спасибо за обследование и точную постановку диагноза. Сейчас прохожу лечение и уже ощущаю результаты!
Внимательный врач, к каждой женщине свой подход. Молодец.
Катерина
30 травня '16р.
Допоміг вилікувати аднексит. Щиро дякую!
Врач от Бога!10 лет не могла забеременеть. Обошла множество врачей в Киеве и никто не мог сказать в чем причина. Благодаря высокому профессианализму Григория Андреевича, я теперь уже дважды мама!
Григорий Андреевич очень грамотный врач. Всегда назначает индивидуальное лечение. С ним легко и просто . Даже , когда сложно рассказать о своей проблеме. Всем рекомендую!

• 1990 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ.
  • 1991 р. – інтернатура за напрямком "Акушерство та гінекологія".

• 2013 р. — курси "УЗД в гінекології";
  • 2014 р. — курси "Кольпоскопія".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.