Косей Наталія Василівна

Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має ступінь доктора медичних наук. Спеціаліст в області ендокринної гінекології та ультразвукової діагностики. Основний напрямок діяльності — органозберігаючі лікування міоми матки із застосуванням сучасних малоінвазивних методик. Володіє технікою проведення емболізації маткових артерій, гістеро- і лапароскопічного видалення міоматозних вузлів. Надає лікарську допомогу при гормональних синдромах (синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія) та інших гінекологічних патологіях.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

12 квітня '18р.
Очень давольна врачом
Авсєєвич Анастасія
Дорогие женщины! Однозначно Вам рекомендую Косей НВ как очень компетентного врача, в частности, если у вас есть такая проблема, как было у меня: миомы, полипы. Я пришла подготовленная к врачу, со всеми анализами на гормоны, с историей узи и наблюдениями, и на первой же консультации я получила доступную, квалифицированный информацию о моем заболевании и как с этим бороться. Я была у нескольких специалистов, и мне было с кем сравнить. Наталия Васильевна сразу сказала, что будет самых эффективным методом лечения (гистероскопия с резекцией миом при возможности их удаоения, 2й этап эмболизация маточных артерий). Через 1,5 мес я сделали 1й этап лечения и врач сделала на столько все хорошо, что ЭМА мне не понадобилась. Остатки узлов миомы вышли сами! Операция прошла прекрасно и я быстро восстановилась и уже на повтором узи было видно, что ЭМА не нужна! В результате мой животик не разрезан, все врач удалила изнутри, наркоз был отличный и в целом на 2й день я могла выйти на работу. Я рекомендую не тратить Вам время и пойти на консультацию к Косей НВ, такие женские заболевания - это её специализация, она один из лучшых врачей! Вы сохраните свое драгоценное женское здоровье и время! Отдельно хочу сказать: не занимаетесь самолечением или разными травами и тд. Миомы сами не проходят, если они есть, большая вероятность, что будут расти дальше, поэтому решайте эту проблему на ранних сроках. Моя ситуация была не сама критичная, но и узлы размещены были очень не хорошо, в полость матки один заходил, другой в стенке. За 2 года наблюдай была динамика. Я решила их удалить, так как в будущем планирую детей. Также, хочу выразить благодарность ассистентам НВ, Екатерине и Анне. Какой врач, такие и ассистенты: контактны, внимательны. После операции меня не просто выписали, а была постоянно обратная связь с пациентом о его самочувствии. Искренне благодарна! С уважением, Авсеевич Анастасия
Очень хороший специалист

• 1992 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • 1994 р. — клінічна ординатура за спеціальністю "Акушерство і гінекологія", Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ;
  • 1997 р. — аспірантура за спеціальністю "Акушерство і гінекологія", Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ;
  • 2003 р. — спеціалізація за напрямком "Ультразвукова діагностика", м. Київ.

• 1994, 1999 рр. — Курси підвищення кваліфікації "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології", ІПАГ НАМНУ, м. Київ;
  • 1998, 2004, 2009, 2014 рр. — ПАЦ (передатестаційний цикл) за спеціальністю "Акушерство і гінекологія";
  • 2001 р. — семінар "Клінічні випробування лікарських засобів та фармаконагляд в Україні", м. Київ;
  • 2003 р. — Курси підвищення кваліфікації доказової медицини;
  • 2005 р. — Курси підвищення кваліфікації "Навчання техніки оперативного лікування стресової інконтиненції у жінок", м. Москва (Росія);
  • 2006 р. — школа-семінар "Малоінвазивні технології в сучасній хірургії, урології та гінекології", м Славське;
  • 2007 р. — семінар "Вагінальна хірургія", м. Вінниця;
  • 2011р. — майстер-клас "Жива" лапароскопічна хірургія";
  • 2011 р. — майстер-клас "Безгазова лапароскопія в гінекології і хірургії";
  • 2011 р. — майстер-клас "Сучасні комплексні підходи в лікуванні важких форм ендометріозу та міоми матки";
  • 2012 р. — ТУ (тематичне удосконалення) "Основні аспекти ендоскопічної гінекології";
  • 2014 р. — тренінг "Навики лапароскопічної хірургії";
  • 2014 р. — ТУ "Робота ЖК та дитячих поліклінік з питань медико-соціальних заходів профілактичної перинатології та забезпечення гармонійного розвитку здорової дитини", м. Київ.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Пріоритетні напрямки діяльності

• органозберігаюче лікування міоми матки з використанням інноваційних методів (медикаментозне лікування, малоінвазивні методи — емболізація маткових артерій, гістеро- та лапароскопічне видалення міоматозних вузлів);
  • органозберігаюче лікування міоми матки у жінок, які планують вагітність;
  • реабілітація та підготовка до вагітності після органозберігаючого лікування міоми матки;
  • ведення вагітності у жінок з міомою матки, ендометріозом, в тому числі після органозберігаючого лікування;
  • консультування з питань планування сім'ї (контрацепція) у жінок з міомою матки;
  • розробка індивідуалізованих програм профілактики рецидивів (повторного росту) міоми матки;
  • менеджмент менопаузи, лікування клімактеричних порушень;
  • діагностика та лікування усього спектру гінекологічної патології, включаючи гормональні синдроми (синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія), аномальні маточні кровотечі, гіперплазію ендометрія та рецидивні поліпи ендометрія, безпліддя, ендометріоз, аномалії розвитку статевих органів, захворювання шийки матки;
  • ультразвукова діагностика (УЗД), гістероскопія, лапароскопія в гінекології, радіохвильова ниткова терапія шийки матки, малоінвазивна ниткова перінеопластіка, слінгові методики лікування нетримання сечі.
Схожі спеціалісти: