Домненко Оксана Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Гінеколог, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається веденням вагітності. Проводить діагностику і лікування запальних та інфекційних захворювань жіночих статевих органів. Виконує лапароскопічні операції гінекологічного профілю.

Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський

Наблюдалась у Оксаны Николаевны во время беременности, теперь к ней только обращаюсь. Приятная, внимательная. Я очень довольна что попала к ней. Остались только положительные отзывы.
23 травня '17р.
Очень внимательный и порядочный доктор. Наблюдаюсь у Оксаны Николаевны по беременности и могу оставить только положительные отзовы. Она очень ответственный доктор, всегда подскажет, выслушает. Рекомендую!!
Оксана Николаевна вела мою беременность правда не с самого начала. Мы переехали из другого города, когда я была на 16 неделе. Беременность с самого начала была сложная, плюс возраст, почти 40. Но врач сделала даже невозможное, чтобы сохранить беременность и доносить ее до срока.
В Оксане Николаевне мне импонирует ее тактичность, исключительное знание своей работы, умение поддержать больного и понятно объяснить все, что связано с его состоянием и ходом лечения. Ни одна минута приема не проходит зря. Я у нее наблюдаюсь ни один год. Не было случая, чтобы моя проблема не была решена.
Світлана
Чудовий лікар! Спеціаліст своєї справи! Хороша людина!

• 1997 р. — Луганський державний медичний університет;
  • 1999 р. – інтернатура на базі ФПДО Луганського державного університету та Алчевського перинатального центру.

• 2004 р. — Школа-семінар «Актуальні питання гінекологічної ендокринології дитячого, підліткового та репродуктивного періоду», Державний медичний університет ім. М. Горького, м. Донецьк;
  • 2005 р. — тематичне вдосконалення "Ендокринології в акушерстві та гінекології", ХMAПO;
  • 2009 р. — навчання та тренінг в проекті USAID JSI «Оптимальні акушерські практики та ефективний перинатальний догляд» в рамках Національного проекту «Здоров'я матері та дитини»;
  • 2007 р. — тематичні удосконалення «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології» ЛМДУ;
  • 2007 р.- Спеціалізація "Ендоскопічна і лапароскопічна хірургія в гінекології", ХMAПO;
  • 2008 р. — «Всеукраїнська конференція ендоскопічної та інноваційної хірургії в гінекології», м. Одеса;
  • 2012 р. — тематичні удосконалення «Невідкладна допомога новонародженим у пологових закладах», ХМАПО, м. Харків;
  • 2013, 2011 р.- міжнародна науково-практична конференція з актуальних питань акушерства та гінекології, м. Судак;
  • 2014 р. — тематичне удосконалення "Невідкладна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології", НМАПО, м. Київ;
  • 2015 р.- тематичне удосконалення "Сучасна діагностика, профілактика та лікування захворювань при патології шийки матки", НМАПО, м. Київ.