Яловенко Катерина Олексіївна

Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог спеціалізується на лікуванні запальних, інфекційних, передракових та інших патологій жіночих статевих органів. Доктор Яловенко Е. А. займається корекцією порушень, які супроводжують період менопаузи у жінок, проблем із зачаттям, ускладнень після пологів та ін.

Елизавета
Самый внимательный, умный и заботливый гинеколог! Очень рада, что нашла своего специалиста.
Екатерина Алексеевна тот доктор, к которому спокойно идёшь как и на плановый осмотр, так и с какими-то вопросами по женскому здоровью, потому что знаешь, что она всегда поможет и вылечит.
Анастасия
Хочу сказать огромное спасибо Екатерине Алексеевне! До этого обследовалась на протяжении 4-х месяцев у 3-х гинекологов, но такого внимальтельного и сообразительного специалиста еще не встречала. Все мои жалобы и просьбы были приняты во внимание. Приятно удивило то, что врач деражала меня на связи все время и сообщала о результатах анализов по телефону как можно оскорее (что было особенно приятно для меня, как человека, который болеет))). Еще раз спасибо. Рекомендую всем, кто отчаялся, я была в таком же положении.
Очень довольна приемом у этого доктора. Все на уровне и прием и лечение и цена и особенно немаловажно, что доктор работает по выходным дням
Алла
Дуже ради, що потрапили до цього лікаря)) Тепер в нас є дитина))
Дуже уважний лікар, врівноважений. Спокійно можна довіритись її досвіду та знанням. Раджу цього фахівця.

• 2007 р. — Запорізький державний медичний університет;
  • 2010 р. — інтернатура на базі 5 пологового будинку, м. Запоріжжя;
  • 2010 р. – кваліфікація лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Акушерство та гінекологія;
  • 2011 р. — Клінічна ординатура на базі 5 пологового будинку, м. Запоріжжя.

• 2002 р. – курс по Су-Джок терапії;
  • 2008 р. — школа-семінар "Актуальні питання дитячої гінекології";
  • 2009 р. — курс антигомотоксичної, дренажної та нозодної терапії.

Відеопрезентація

Схожі спеціалісти: