Сторінка 13. Лікарі в Києві (метро Чернігівська)

Ярослава
Сподобалося: професіоналізм і уважність лікаря. Прийшов до неї з однією проблемою, а виявили ще одну, яку потрібно вирішувати негайно, бо як виявилося вона була основною. Всім залишився задоволений. Спеціаліста рекомендую!
02 березеня '20 г.
Запам'яталася уважність, професійний підхід, вивчення проблеми, бажання допомогти людині. Це найголовніші якості, які повинні бути присутніми у лікаря. Що на даний час у більшості наших лікарів відсутні. Фахівець кваліфікований.
01 лютого '20 г.
Лиля
Специалист Орлова Светлана Михайловна помогает всей моей семье. Проблемы со зрением передаются у нас по наследству. Это не очень приятное отклонение, которое мешает наслаждаться жизнь. Светлана Михайловна помогает нам, благодаря ей нам удалось восстановить зрение и стать полноценными людьми. Спасибо!
13 липня '18 г.
Катя
Врач Орлова Светлана Михайловна помогла мне восстановить зрение. Я плохо вижу практически с самого рождения. Ну что могут посоветовать специалисты в местных поликлиниках? Пейте чернику и все пройдет. Светлана Михайловна разработала индивидуальную схему по коррекции зрения и помогла мне. Вот это я понимаю, профессионал!
26 червеня '18 г.
Офтальмохірург
Лікар Орлова Світлана Михайлівна - офтальмохірург, головний лікар. Протягом 30 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях відновлення органів зору. Провідний спеціаліст у своїй області. Допомагає людям повернути чіткість зору, проводить складні оперативні втручання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Невролог, рефлексотерапевт, вертебролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з радикулітом, головним болем, порушенням сну, вегето-судинною дистонією, хворобливими відчуттями в шиї і спині. Лікує наслідки травм і інсультів. Спеціалізується на акупунктурі.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Серцево-судинний хірург
Доктор Вашкеба Володимир Юрійович займається оперативним лікування дітей молодшого віку з вродженими патологіями серцевої діяльності. Проводить хірургічні операції різного рівня складності. Має 1 патент, співавтор 15 наукових публікацій.
Хірург
Викликати лікаря додому
Олександр Іванович спеціалізується в області загальної хірургії. Доктор виконує зняття швів, внутрішньосуглобове введення ліків, блокади, трудову експертизу, ведення післяопераційних хворих і ін. Лікує артрити, артрози, бурсити, епікондиліт, травми, бешихове запалення.
Київ вул. Павла Усенко, 8 (4 поверх) м.Чернігівська277м.Дарниця4513
Дитячий алерголог, педіатр
Веде прийом пацієнтів, займається лікуванням різних захворювань: алергічний риніт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, харчова алергія, кропив'янка та інші алергічні захворювання, обструктивний бронхіт.
Офтальмолог, ретинолог
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням очних недуг пацієнтів дитячого та дорослого віку. Проводить планові огляди у дітей, консультує і ставить діагноз. Спеціалізується на захворюваннях сітківки. В роботі застосовує медикаментозну терапію, самостійно проводить хірургічні втручання, використовує також лазерні технології для корекції зору і лікуванні таких хвороб, як глаукома і катаракта.
Неонатолог, УЗД-фахівець
Неонатолог, УЗД-фахівець Бабенко Оксана Олександрівна проводить ультразвукове дослідження серцево-судинної, нервової, дихальної, травної, видільної систем. Спеціалізується на УЗД щитовидної залози. Регулярно практикує УЗД нирок, наднирників, м'яких тканин. За допомогою ультразвукової діагностики досліджує стан вилочкової залози. Проводить УЗ-діагностику головного мозку, досліджуючи різні шари і відділи центральної нервової системи. Проводить розшифровку отриманих даних, видаючи направлення до інших фахівців для повторного обстеження. Консультує з питань грудного та штучного вигодовування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог
Доктор Монастирська Христина Миколаївна займається діагностикою та лікуванням пацієнтів кардіологічного профілю із захворюваннями серцево-судинної системи. В роботі застосовує методи діагностики ЕКГ, добове моніторування.
Отоларинголог
Доктор Шуляк Максим Андрійович спеціалізується в області отоларингології, має першу кваліфікаційну категорію, к. М. Н. Займається лікування запальних процесів ЛОР-органів, проводить відеоендоскопічних діагностику, застосовує малоінвазивні і реконструктивно-відновлювальні хірургічні операції, надає невідкладну медичну допомогу при кровотечах, попаданні чужорідних тіл в ЛОР-органів.
Серцево-судинний хірург, Кардіохірург, Флеболог
Доктор Ротар Максим Федорович займається хірургічним лікуванням захворювань серця і судин. Виконує різні оперативні втручання кардіологічного профілю, стентування, бужування, шунтування. Консультує пацієнтів в передопераційний період, контролює процес реабілітації. Входить в Українську Асоціацію серцево-судинних хірургів.