Лікарі психотерапевти в Києві (метро Чернігівська)

Евгения
У нас с мужем после нескольких лет брака начались проблемы в отношениях. Ссорились каждый день, думала дело идет к разводу, он переехал жить к родителям, но мы решили дать друг другу шанс и обратились к психотерапевту Еременко. Анна Александровна действительно помогла нам справиться с кризисом.
24 лютого '19 г.
Психіатр, психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Консультація 1000/1200 грн.
Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Спеціалізується в області психотерапії. Проводить приватні індивідуальні та сімейні консультації очно і онлайн для дорослих і дітей. Допомагає пацієнтам поліпшити самооцінку, впорається з переживаннями розставання і втрати, позбавиться від невпевненості. Займається консультуванням пар, працює з проблемною поведінкою дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ пр-т Володимира Маяковського, 32 м.Чернігівська7711м.Почайна11215
Психіатр, психотерапевт, нарколог
Фахівець у галузі психіатри займається лікуванням (у тому числі медикаментозним) розладів психіки, порушень сну, наслідків стресу, депресивних станів, тривожності, нервозності тощо.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 1100/1500 грн.
Психолог
Лікар-психолог займається психокорекції, психологічним консультуванням індивідуально і в групах. Застосовує методи психопатологічного та патопсихологічного обстеження. Надає допомогу пацієнтам різного віку, сім'ям. Складається в Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.
Психолог, психотерапевт, регресолог, психіатр
Психотерапевт, психолог
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням. Приймає пацієнтів із депресією, панічними атаками, фобіями. Працює з проблемами у сімейних відносинах, з проблемами у відносинах батьків та дітей. Лікує генералізований тривожний розлад.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невропатолог