Яковенко Андрій Васильович

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар діагност вищої кваліфікаційної категорії, завідувач лабораторно-діагностичним відділенням клініки, проводить ультразвукове дослідження органів статевої сфери та молочних залоз, Спеціаліст в ультразвуковому дослідженні органів шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи. Яковенко Андрій Васильович досконало володіє методами еластометріі печінки і доплерографії (з визначенням кровотоку судин).

Алексей
Обращался к Андрею Васильевичу по назначению другого врача. Прекрасный специалист, внимательно все смотрит, ничего не упустит. Диагностику прошел без проблем, не больно, быстро, результат почти сразу готов. А главное, все проблемы сразу стали ясны. Спасибо за работу. В следующий раз обращусь опять к нему.
Очень внимательный доктор! Так тщательно и внимательно мне не делали нигде УЗД! Рекомендую!

• 1992 р. — Київський національний медичний інститут ім. О. О. Богомольця, медичний факультет, спеціалізація — "Лікувальна справа";
  • 1994 р. — інтернатура з терапії при Київській міській клінічній лікарні №14.

• 2002, 2007, 2012 р. — Передатестаційний цикл з ультразвукової діагностики в НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2008 р. — курси з еластометрії печінки на сканері "FIBROSKAN", Франція.