Косенко Руслан Володимирович

Хірург, проктолог, флеболог
лікар першої категорії
Консультація
Викликати додому
Лікар займається лікуванням захворювань, які вимагають хірургічного втручання. Виконує весь спектр лапароскопічних операцій на органах черевної порожнини. Спеціалізується на оперативному лікуванні геморою, анальних тріщин, варикозу нижніх кінцівок і патологічних змін молочної залози. В роботі застосовує сучасні методики.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський

Клавдия Р.
Лікар все дуже акуратно, та обережно робить. Мені дуже сподобалося. Дуже позитивна людина, приємне обличчя, настрій завжди гарний, завжди заспокоїть. Хороший спеціаліст, розуміє і входить в положення будь-якої людини. Рекомендую!
Соболь Яна
Прийшов на консультацію, лікар мене оглянув. Отримав зрозумілий опис моєї ситуації. Здав аналізи і Руслан Володимирович провів операцію. Боляче не було. Швидко і акуратно. Післяопераційний період пройшов без ускладнень. Дякую!
Malvina
Була вдало прооперована Русланом Володимировичем з приводу задавненоі патології. Дуже вдячна лікарю за золоті руки та підтримку перед операцією, під час операції та після. Бажаю Вам міцного здоровʼя! Безмежно вдячна Руслану Володимировичу.

• 1998-2004 рр. — Українська медична стоматологічна академія, лікувальна справа.
  • 2004-2006 рр. — Інтернатура за спеціальністю хірургія в Полтавському обласному онкологічному диспансері і Полтавської міської лікарні №2.
  • 2018 р. — Курсова підготовка: ВДНЗУ УМСА Передатестаційні курси за спеціальністю хірургія.
  • 2018 р. — Отримання першої кваліфікаційної категорії за фахом хірургія.

• 2018 р. — ТУ «УЗД невідкладних захворювань органів черевної порожнини».
  • 2019 р. — Спеціалізація за фахом судинна хірургія на базі НМАПО ім. Шупика.

• Учасник Асоціації хірургів України

Лікар-хірург, проктолог, флеболог надає послуги

• ендовенозна лазерна коагуляція;
  • склеротерапія, ехосклеротерапія, мікросклеротерапія;
  • мініфлебектомія, кросектомія;
  • тромбектомія;
  • виконання УЗД: ОЧП, м'яких тканин і молочних залоз, FAST protocol;
  • апендектомія;
  • холецистектомія;
  • діагностична лапароскопія;
  • лапароскопія гриж передньої черевної стінки і діафрагми;
  • лапароскопічна резекція тонкого і товстого кишечника;
  • лапароскопічна резекція шлунка при ожирінні;
  • лапароскопічна варікоцелектомія;
  • видаленням грижі з використанням аллотрансплантатов;
  • гемороїдектомія;
  • радикальні оперативні втручання епітеліальних куприкових ходів.

Лікар-хірург, проктолог, флеболог займається лікуванням захворювань

• захворювання венозної системи;
  • проктологічні захворювання.