Потьомкіна Олена Андріївна

Отоларинголог
лікар першої категорії
Олена Андріївна проводить діагностику ЛОР-органів, ендоскопічний огляд. Займається видаленням сторонніх тіл і новоутворень з порожнини носа і глотки, призначає індивідуальне лікування пацієнтам

Лікар працює в клініках:

Вікторія М.
Хороший лікар, Хороший прийом
Дмитрий
оперативно и удобно построены процессы, простой IVR и доктора сами берут на себя общение со страховой. Из пожеланий только присылать по умолчанию все результаты на электронку а не только печатать в бумаге. Результаты могут потеряться а письма потом легче найти
Т.
Ваш сервис на уровне и он уже не "на удивление отличный".
Олеся
Добрый день. Была сегодня на приеме у отоларинголога, доктор внимательная, выслушала мои жалобы, провела осмотр, сделала назначение, все понравилось.
Добрый день, остался довольный всеми специалистами Вашей клиники, которых посещал, кроме приема стоматологического отделения. Спасибо
Валерия
все прекрасно. На самом деле, советую именно ИНГО знакомым. по страховке приходилось быть во многих клиниках, есть с чем сравнить. Единственный нюанс - не было возможности открыть больничный на филиале на левом берегу.
А.
Все дуже гарно. Чудові та ввічливі працівники та обслуговування. Відчувала себе особистою.
Серсвіс чудовий, лікар задавав багато питань, і дуже ретельно перевірив на що я скржусь. Лікар також був дуже привітній.
София
Умудрилась я как-то среди лета заболеть, да так знатно, что еле разговаривала. Лишь благодаря Елене Андреевне мне удалось выкарапкаться и голос наконец-то вернулся. Теперь если проблемы касается отоларингологии, то я бегу сразу к Потемкиной, она заслужила мое доверие.
Алексей
Для медицина всегда была чем-то загадочным, потому если мне нужно к доктору, то у меня этим занимается жена. С осложнениями после простуды и попал к Елене Андреевна, она лишь бегло меня осмотрев, сразу сказала, что это и как лечить. Вот это я понимаю мастер, когда ты разбираешься в чем-то, то не нужно тратить часы на мозговой штурм.

• Київський медичний університет УАНМ(2010)
  • Національнаі медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (2012)

• Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації Української військово-медичній академії за фахом "Військово-лікувальна експертиза" (2015)
  • Стажування по «Функціональній ендоскопічній ринохірургії» в клініці отоларингології Головного військово-медичного центру «ГВКГ» (2015)

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Консультативний прийом
  • Ендоскопічна ларингоскопія, отоскопія , риноскопія
  • Малі оперативні втручання на вусі, горлі і носі (видалення та розкриття атером, фурункулів, видалення папілом ротоглотки і гортані)
  • Проведення пункцій верхньощелепних пазух
  • Видалення сірчаних пробок, сторонніх тіл
  • Промивання носових пазух по Проетцу
  • Промивання лакун мгдаликів лікарськими засобами
  • Продування слухової труби
  • Вливання ліків в гортаньм
  • Тимпанометрія, Тимпанопункція / тимпанотомія / парацентез

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• захворювання біляносових пазух
  • тонзиліт, ларингіт
  • запалення зовнішнього, середнього або внутрішнього вуха.