Лікарі неонатологи в Києві (метро Чернігівська)

При родах возникло много трудностей, и мы очень переживали за состояние малыша. Нам посоветовали обратиться к неонатологу-диагносту Бабенко. Такой хороший доктор! Всё посмотрела, проверила, нам всё рассказала и объяснила. Дала несколько очень толковых советов. Очень благодарны Оксане Алексеевне за помощь.
05 березеня '17 г.
Егор
Хороший доктор, внимательная, чуткая. Спасибо вам, Оксана Александровна, за помощь.
09 грудня '16 г.
Светлана Владимировна
Грамотно провела диагностические исследования, не страшно доверить ребенка
09 травня '16 г.
Проходила диагностику по назначению другого врача, все прошло хорошо, успокоила меня. Грамотный доктор.
15 вересня '16 г.
Неонатолог, УЗД-фахівець
Неонатолог, УЗД-фахівець Бабенко Оксана Олександрівна проводить ультразвукове дослідження серцево-судинної, нервової, дихальної, травної, видільної систем. Спеціалізується на УЗД щитовидної залози. Регулярно практикує УЗД нирок, наднирників, м'яких тканин. За допомогою ультразвукової діагностики досліджує стан вилочкової залози. Проводить УЗ-діагностику головного мозку, досліджуючи різні шари і відділи центральної нервової системи. Проводить розшифровку отриманих даних, видаючи направлення до інших фахівців для повторного обстеження. Консультує з питань грудного та штучного вигодовування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8