Лікарі психіатри в Києві (метро Чернігівська)

Горбач Ніна Іванівна
30 листопада '-1 г.
Аля
Очень хороший квалифицированный врач
30 листопада '-1 г.
Были определенные проблемы, которые самостоятельно решить не удавалось. Сестра посоветовала обратиться за помощью к доктору Белушкину. И это буквально спасло меня. Евгений Александрович – замечательный специалист с огромным опытом. Благодарна ему за все, что он для меня сделал.
03 березеня '19 г.
Психіатр
41 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Фахівець займається діагностикою та терапією психічних розладів та прикордонних станів. Лікує порушення сну, емоційну нестійкість, вегетативні дисфункції, психосоматичні розлади, соціальні фобії, панічні атаки, депресії, шизофренію, посттравматичні стресові розлади.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 900/1800 грн.
Психіатр, психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Консультація 1000/1200 грн.
Психіатр, психотерапевт, нарколог
Фахівець у галузі психіатри займається лікуванням (у тому числі медикаментозним) розладів психіки, порушень сну, наслідків стресу, депресивних станів, тривожності, нервозності тощо.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 1100/1500 грн.
Психолог
Лікар-психолог займається психокорекції, психологічним консультуванням індивідуально і в групах. Застосовує методи психопатологічного та патопсихологічного обстеження. Надає допомогу пацієнтам різного віку, сім'ям. Складається в Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.
Психолог, психотерапевт, регресолог, психіатр