Лікарі онкологи в Києві (метро Чернігівська)

Марiя
Дуже хороший як спецiалiст i як людина. Дуже йому вдячна.
30 листопада '-1 г.
Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
хірург, онкохірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
мамолог, онкохірург
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу та кольпоскопію. Лікує вагініт, ендометріоз, кісти яєчників, ендометрит, міоми матки та ерозію шийки матки. Проводить видалення кондилом.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15