Лікарі офтальмологи в Києві (метро Чернігівська)

Катерина
Хороший специалист, внимательный, весьма доступно объяснила и диагноз и лечение
30 листопада '-1 г.
Кирил
Доктор Мухайдли Рабиа – человек которому можно без проблем доверить свое зрение.Он сможет как подобрать вам очки , так и назначить медикаментозное лечение, если на то потребуется , с применением современных протоколов лечения.
01 липня '18 г.
Елизавета
Я предпочтаю контактные линзы чем очки.К доктору Мухайдли Рабиа я обратилась в связи с тем , что много контактных линз вызывают у меня раздражение слизистой глаз и я ощущаю постоянный дискомфорт. Он порекомендовал мне отличные современные линзы, которые стали моим спасением.Не знаю , что бы я делала без этого доктора!
14 липня '18 г.
Сергей
Хорошая консультация. Доволен. Рекомендую.
14 грудня '17 г.
21 рік досвіду
Специалист в области офтальмологии. На протяжении 15 лет успешно занимается выявлением и лечением патологий органов зрения. Проводит подбор склеральных линз, контактную коррекцию зрения, удаление инородных тел из роговицы, офтальмопластику. В работе использует современные терапевтические методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург
Доктор Кравець Наталія Ігорівна має 7-річний стаж, офтальмолог, має вищу категорію. Володіє навичками використання лазера з лікувальною метою при різних порушеннях зорової функції. в обов'язки фахівця входить проведення консультацій, первинного обстеження і лікування захворювань очей первинного і вторинного походження. До Кравець Н.І. звертаються для видалення стороннього тіла з ока, терапії катаракти, глаукоми, далекозорості, короткозорості, дистрофії сітківки, діабетичної ретинопатії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 1200/700 грн.
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург
Доктор займається діагностикою та терапією хвороб сітківки ока. Також лікує короткозорість, далекозорість, глаукому, катаракту, астигматизм. Виконує лазерну коагуляцію сітківки та інтравітреальні ін'єкції. Здійснює консультативний прийом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Офтальмолог
Лікар Гірчиця Марина Іванівна - офтальмолог. Спеціалізується на ранній діагностиці порушень органів зору. Проводить комплексну терапію, з урахуванням особливостей пацієнтів. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях вибору окулярів і контактних лінз. Спеціалізується на запальних і інфекційних захворюваннях.
Офтальмолог
Доктор Деряпа Ірина Валентинівна - офтальмолог. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Протягом 26 років надає кваліфіковану допомогу в усуненні захворювань органів зору. Спеціалізується на сучасних методиках терапії. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню зору. Володіє навичками апаратної та інструментальної діагностики.
Офтальмолог
Доктор Момотюк Світлана Олександрівна займається виявленням та лікуванням очних захворювань, проводить прийом і огляд пацієнтів, застосовує апаратну діагностику. Виконує корекцію зору консервативними і малоінвазивними методами, використовує лазеротерапію. Консультує пацієнтів з питань профілактики офтальмологічних захворювань.
Офтальмохірург
Лікар Орлова Світлана Михайлівна - офтальмохірург, головний лікар. Протягом 30 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях відновлення органів зору. Провідний спеціаліст у своїй області. Допомагає людям повернути чіткість зору, проводить складні оперативні втручання.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог проводить консультаційний прийом пацієнтів, проводить комп'ютерну периметрію і інші методи діагностики очей, виконує медикаментозне і лазерне лікування очних захворювань. Здійснює профілактику патологічних змін очей при ішемічній хворобі. Бере участь в офтальмологічних семінарах, конференціях.
Офтальмолог, ретинолог
Доктор Грекова Ніна Георгіївна - офтальмолог, ретинолога. Завідує відділенням, лікар вищої категорії. Протягом 36 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях захворювань органів зору. Спеціалізується на запальних і інфекційних патологіях. Проводить корекцію зору. Надає кваліфіковану допомогу при дистрофічних захворюваннях органів зору.
Офтальмолог
Лікар займається виявленням і терапією інфекційних та запальних захворювань органів зору. Володіє сучасними методами комп'ютерної діагностики органів зору. Лікує астигматизм, кон'юнктивіт, ячмінь та інші патології очей. Консультує з питань підбору лінз та окулярів для зору.