Лікарі алергологи в Києві (метро Чернігівська)

В интеренте нашла сама,без рекомендаций,во певых как человек женщина очень хороший.Попала по проблеме отечности,которой страдала уже несколько лет,уже думала аллергия на лекарства или что то еще бо и у флеболога была и ортопеда никак не могла дойти до диагноза...Входе консультаций и обследования что мне назначила Марина Петровна,чисто спонтанно если честно я не думала зачем узи брюшной полости и т.д...кароче проверили все и на надпочечнике нашли опухоль 3см которая потом оказалась гормональноактивной...вот вам и отеки...но это уже эндокринология... просто вам всем совет,проходите узи,даже для себя! Спасибо я Марине Петровне сказать не успела,бо забегалась по врачам и вот только оперировалась и выписалась,поэтому говорю БОЛЬШОЕ СПАСИБО только сейчас,как смеялась моя анастезиолог,говорит скажи что она умничка,а Вашу "аллергию"уже мы вылечим))))
24 травня '18 г.
Зорян
Хорошо, что мне вовремя порекомендовали Марину Петровну, а то я уже отчаялась в поисках настоящего аллерголога для дочки. Абашидзе помогла нам установить причины нашего заболевания. Сейчас состояние дочери стабильное и контролируемое. Браво доктору!
18 грудня '16 г.
Маша
Никогда не придавала аллергии ббольшого значения (небольшие высыпания), но после серьезного приступа появилась необходимость в консультации. Нина Викторовна оказалась очень грамотным специалистом, назначила мне и лечение, и профилактику осложнений.
23 липня '16 г.
Евгений
Очень внимательный, компетентный врач, обращается с пациентом хорошо.
13 серпня '16 г.
Алерголог, пульмонолог
Доктор Шуміліна-Абрамівська Ніна Вікторівна спеціалізується на алергології. Надає послуги консультації, діагностує прояви гіперчутливості імунної системи, виявляє алергени за допомогою спеціальних шкірних проб. Займається лікуванням сезонної алергії, алергічної бронхіальної астми. Призначає медикаменти при таких симптомах, як свербіж, почервоніння, подразнення шкірних покривів.
Гастроентеролог, алерголог, терапевт
Лікар алерголог, гастроентеролог вищої категорії. Пріоритетні напрямки - діагностика і лікування захворювань органів черевної порожнини, підбір індивідуальних дієт. Марина Петрівна закінчила ординатуру з лікувального голодування, натуропатії та біоенергетики за кордоном, активно застосовує ці знання на практиці
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні різних захворювань у дорослих і дітей. Виконує УЗД лімфатичних вузлів, щитовидної залози, органів малого таза і черевної порожнини. Успішно лікує гастрит, хронічний бронхіт, пневмонію, ГРВІ, трахеїт, серцеву недостатність, цистит, холецистит, анемію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Алерголог, дитячий алергогол, пульмонолог
Лікар-алерголог вищої категорії, дитячий алерголог, пульмонолог першої категорії. Лікар проводить комплексне обстеження та збирання анамнезу для побудови схеми лікування. Проводить Спірометрію, Прик- тестування, Патч-тестування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Імунолог, алерголог
Лікар-імунолог, алерголог вищої категорії кваліфікації. Проводить консультації та прийом, призначає медикаментозне лікування пацієнтам із запальними та інфекційними хворобами, аутоімунні захворювання, новоутвореннями, гострими алергічними реакціями. Має вчений ступінь, доктор наук в галузі медицини.
Дитячий алерголог, педіатр
Веде прийом пацієнтів, займається лікуванням різних захворювань: алергічний риніт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, харчова алергія, кропив'янка та інші алергічні захворювання, обструктивний бронхіт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар лікує різні захворювань у дітей з народження і до 18 років. Здійснює спостереження дітей з поєднаною патологією шлунково-кишкового тракту і харчовою непереносимістю (глютен, лактоза). Приймає дітей з захворюваннями стравоходу, кишечника, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Алерголог дитячий, педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на алергології дитячій та педіатрії. Займається лікуванням функціональних проблеми травного тракту. Проводить алергодіагностику — нашкірні алергологічні проби, АСІТ (алергенспецифічна терапія, алергенівакцинація), спірометрію. Ольга Сергіївна консультує з питань грудного вигодовування (догодовування, прикорм), раціонального вигодовування дітей першого року життя, підбіру клінічного харчування для дітей із дефіцитами, з питань вакцинації.
Педіатр, алерголог, дитячий алерголог
Записатися на прийом5 онлайн записів