Курта Мария Дмитриевна

Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20 м.Позняким.Осокорким.Харківська

Maryna
Все пройшло, так як треба. Лікар: все доступно пояснює, добре, подивилася дитину, з максимальною уважністю. Видно, що професіонал своєї справи! Нам, лікар, дуже сподобалася. Наступного разу, будемо йти, тільки до неї! Рекомендуємо!
Толя
Лікар компетентний, уважно вивчила питання, виписала лікування. Рекомендації дала коректні, досить детально все пояснивши. Ми залишилися задоволені і фахівцем, і клінікою, і всім персоналом. Наступного разу прийдемо тільки до неї!

• 2001 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2002 р. — Національний медичний університет, спеціальність: терапія.
  • 2006 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені імені П. Л. Шупика, спеціальність: дитяча неврологія.

• 2018 р. — ТУ "Актуальні питання дитячої неврології", Національна медична академія післядипломної освіти імені імені П. Л. Шупика.