Лікарі інфекціоністи в Києві (метро Чернігівська)

Я доктором очень довольна.Он многих моих знакомых поднял на ноги.Люди разные.И мнения разные.
30 листопада '-1 г.
ВМ
Лікар пофігіст, можна зайти на прийом, розповісти що тривожить, він навіть очей не відірве від ноута.Направлення роздає без проблем, як-би тільки швидше відчепились.Під час прийому десь пропадае, електронний запис... - а що це?!, там може бути своя черга. Хотіли пройти планову вакцинацію - хаотичний у послідовності і термінами між різними щепленнями.ШАНОВНИЙ - ЦЕ ВАЖЛИВО!!!!!!А нам це доводиться дізнаватись на прийомі у медсестри, коли за вашим направленням прийшли робити щеплення!!!Просто втрачений час.
14 червеня '19 г.
Лена
В этой клинике проходила лечение у Тарнавского. Хороший врач, добросовестно выполняет свою работу. Так что, кому нужен хороший терапевт можете смело обращаться к Николаю Николаевичу.
13 грудня '16 г.
Вашкевич Сергей Владимирович
КОНСУЛЬТАЦИЯ ХОРОШАЯ . Профессиональная этика медицинского работника соблюдаеться.
23 березеня '17 г.
Сімейний лікар, Терапевт
Викликати лікаря додому
Терапевт вищої категорії, надає послуги сімейного лікаря. Спеціаліст в області гастроентерології та ендокринології. Консультує в якості терапевта, проводить общетерапевтические прийоми і вузькоспеціалізовані. Займається лікуванням ГРВІ та грипу. Діагностує пацієнтів на наявність патологій внутрішніх органів, що мають гостре або хронічне прояв. Практикує лікування ожиріння та корекції ваги.
УЗД-фахівець, інфекціоніст
Доктор Шклянка Михайло Ігорович займається лікуванням інфекційних захворювань, таких як вірусні гепатити, ВІЛ, СНІД, асоційовані інфекції. Веде прийом пацієнтів, призначає клінічні дослідження. Має другу кваліфікаційну категорію, займається науковою роботою, співавтор наукових публікацій. Пройшов стажування за кордоном.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9