Лікарі остеопати в Києві (метро Чернігівська)

Сергій
Величезне дякую лікарям медичного центру Цимбалюк А.С, спеціалісту УЗД Босому О,А за увагу до нас, неслухняних пацієнтів, які завжди до останнього вагаються. Дякую Вам за любов та повагу до пацієнтів
12 грудня '23 г.
Сніжана
Кардіолог з великої літери
02 січня '24 г.
Андрій
Професіонал з великої літери , чудовий діагност. Лікар допомогла моїй мамі при пробемі з високим таском і постійними головними болями
10 січня '24 г.
Ілля
Дуже добрий медичний центр. Кваліфіковані лікарі. Відмінні процедури і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякую Цимбалюк Анні Степанівні за лікування і чудові результати
15 січня '24 г.
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується на медицині невідкладних станів, кардіології, нетрадиційної медицини, біодинамічної остеопатії. Проводить: кардіологічний прийом, зняття і розшифровка кардіограми, спірометрія, краніо-сакральна терапія, вісцеральний купажний масаж, Біопунктура, АГТП, масаж, гідромасаж, в / в інфузії, надання невідкладної допомоги
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5