Лікарі дієтологи в Києві (метро Чернігівська)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
21 лютого '20 г.
Катерина
У нас с мужем проблемы с весом, поэтому решили исправляться. Сменили кучу врачей и диет. Эффекта было мало. Зимой попали на прием к Наталье Николаевне. До сих пор наблюдаемся у неё, выполняем все предписания. Пока всё нравится. И уже виден прогресс.
13 березеня '19 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дієтолог, Гастроентеролог
Лікар спеціалізується у галузі дієтології та гастроентерології. Лікує дефіцит ваги й анорексію, займається корекцією надмірної ваги й ожиріння. Консультує з приводу правильного харчування пацієнтів з різними захворюваннями: проблемами шлунково-кишкового тракту, серцево-судинними і ендокринними захворюваннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Ендокринолог
Ірина Вікторівна - лікар ендокринолог першої категорії. Займається лікуванням захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету, патологій гіпофізу, надмірної ваги при ендокринних порушеннях. Також лікар планує та веде вагітність у жінок з ендокринною патологією.
Ендокринолог, Дієтолог
Доктор Крошіна Оксана Анатоліївна спеціалізується в галузі ендокринології, дієтології. Виконується консультативний прийом хворих пацієнтів з цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози і порушенням обміну речовин. Здійснює діагностику і лікування, контролює етапи терапії. Проводить консультації з питань надмірної ваги, ожиріння, навчає основам збалансованого харчування. Автор 40 наукових статей.