Лікарі педіатри в Києві (метро Чернігівська)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
21 лютого '20 г.
великолепный врач! Так меня ещё никто не выслушивал! Консультация на отлично. Евгения Львовна не просто слушает и вещает потом книжные знания, она слышит маму и предлагает пути решения проьлем, которые подходят родителям. Отдельное спасиьо за график прививок. Я очень довольна и теперь точно могу сказать, что врача, которому я могу доверить здоровье ребёнка, я нашла.
25 липня '17 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педіатр, паразитолог
Лікар-педіатр вищої категорії, паразитолог. Діагностує та лікує захворювання у дітей, підлітків, складає графік щеплень, консультує у проблемах із грудним вигодовуванням. Проводить ефективну терапію дитячих інфекцій, патологій бронхолегеневої системи, органів травлення та інших захворювань у дітей, включаючи синдром циклічної блювоти.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Педіатр
Займається лікуванням захворювань органів дихання, травлення, сечовивідних шляхів, алергічними реакціями, ЛОР-патологіями, проводить лікування дисбактеріозу, алергічних дерматитів, інфекцій дихальних шляхів, веде прийом і лікування часто хворіючих дітей, консультує з питань вакцинопрофілактики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Педіатр
Лікар Гарбуз Дмитро Васильович займається діагностикою, лікуванням дітей від народження, проводить прийом, надає консультаційні послуги. Виконує профілактичні заходи щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань, оглядає пацієнтів перед вакцинацією. Лікує гострі респіраторні, шлунково-кишкові вірусні та бактеріальні інфекції.
Дитячий алерголог, педіатр
Веде прийом пацієнтів, займається лікуванням різних захворювань: алергічний риніт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, харчова алергія, кропив'янка та інші алергічні захворювання, обструктивний бронхіт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Педіатр
Доктор Васецька Світлана Юріївна спеціалізується в області педіатрії, займається лікуванням пацієнтів з кардіологічними патологіями. Проводить консультаційно-діагностичні заходи, контролює загальний стан пацієнтів при вроджених вадах серцевої діяльності.
Педіатр
Доктор Білик Тетяна Володимирівна спеціалізується в області педіатрії, проводить прийом пацієнтів, консультує з питань діагностики та лікування захворювань різного генезу у дітей. Виконує огляд перед проведенням вакцинації, виявляє гострі респіраторні інфекції, проводить обстеження шлунково-кишкового тракту. Контролює питання харчування і здорового способу життя дітей.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар лікує різні захворювань у дітей з народження і до 18 років. Здійснює спостереження дітей з поєднаною патологією шлунково-кишкового тракту і харчовою непереносимістю (глютен, лактоза). Приймає дітей з захворюваннями стравоходу, кишечника, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
31 рік досвіду
Алерголог дитячий, педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на алергології дитячій та педіатрії. Займається лікуванням функціональних проблеми травного тракту. Проводить алергодіагностику — нашкірні алергологічні проби, АСІТ (алергенспецифічна терапія, алергенівакцинація), спірометрію. Ольга Сергіївна консультує з питань грудного вигодовування (догодовування, прикорм), раціонального вигодовування дітей першого року життя, підбіру клінічного харчування для дітей із дефіцитами, з питань вакцинації.
Записатися на прийом3 онлайн записи