Лікарі гепатологи в Києві (метро Чернігівська)

Станіслав
Чудова людина, та професійний лікар. Допомогла мені з моєю проблемою. Після призначеного лікування почуваю себе добре! Надалі буду звертатися до неї за допомогою! Рекомендую!
12 грудня '19 г.
Огромное спасибо Виталию Дмитриевичу, за лечения и положительный результат! А так же его сотрудникам, очень внимательные и отзывчивые люди!
20 травня '19 г.
Владислава
Посоветовали Виталия Дмитриевича как очень опытного гастроэнтеролога. На первом же приёме у него оправдались все рекомендации, действительно врач высокого класса. Рада, что обратилась со своей проблемой именно к нему.
09 лютого '17 г.
Анжелика
У меня постоянно болел желудок, лечился самостоятельно, но без успеха. Обратился к врачу, прошел обследование и курс лечения. Я очень благодарен. Спасибо.
22 грудня '16 г.
Гастроентеролог, Гепатолог, Хірург, Ендоскопіст
31 рік досвіду
Керівник клініки, хірург-гепатолог вищої категорії, фахівець в області лікування хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на усуненні інтоксикацій. Є заслуженим лікарем України, автор 8 патентів.
Гастроентеролог
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15