Лікарі гінекологи в Києві (метро Арсенальна)

Алена
Лікуюсь у Шепітько Лариси Миколаївни. Робили біопсію шийки матки, все якісно і швидко, безболісно (що головне). Дякую!
30 листопада '-1 г.
Світлана
суперлікар Шепитько Ларіса Миколаївна пречудова людина і професіанал в своїй справі,дуже уважна ,ніяких тобі лишніх аналізів,все чітко,доступно пояснює.Я відчуваю себе в надійних руках.завжди на звязку.щиро дякую і раджу всім хто в пошуку.
30 листопада '-1 г.
Слова искренней благодарности за профессиональный подход и прекрасное человеческое обращение Шепитько Ларисе Николаевне! Очень довольна осмотром и полученными рекомендациями. В наше время не везде и далеко не всегда встретишь сочетание высокого профессионализма и человеческой доброты. Лариса Николаевна - врач высокого европейского уровня, и замечательный человек, готовый поддержать морально в нужный момент,когда это очень важно. Рекомендую всем,кто ищет достойного врача, обращаться к Ларисе Николаевне!
12 червеня '18 г.
Наталия
А я помню Ольгу Александровну еще со времен работы в поликлинике на Закревского.Такого гинеколога я больше не встречала.Она мне тогда операцию делала. Просто приятно было приходить на прием,такая душевная, я ей доверяла с первой фразы.Огромное Вам спасибо,Ольга Александровна!Дальнейших успехов!!!
20 лютого '18 г.
Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з лікування запальних, інфекційних захворювань органів малого таза у жінок, проводить лікування різних патологій шийки матки, клімактичних порушень. Закінчила Київський медичний інститут.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується в області онкогінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Надає консультаційні послуги. Проводить успішне лікування захворювань жіночих статевих органів, менструальних і клімактеричних збоїв, патологій вагітності. Допомагає подолати проблеми із зачаттям. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію. Володіє апаратними методиками лікування патологій шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност
Лікар мамолог, гінеколог, УЗД-діагност першої кваліфікаційної категорії, проводить діагностику і лікування безпліддя у жінок, запальних захворювань статевих органів (кіст яєчника, молочниці), ЗПСШ і TORCH-інфекцій (гонореї, папіломавірусної інфекції). Проводить ультразвукове дослідження щитовидної залози та молочних залоз, УЗД органів малого таза. Надає допомогу при плануванні вагітності, допомагає в поборів методів контрацепції. Кривошеїна Тетяна Юріївна фахівець в кріохірургії, кольпоскопії і радіохвильової хіріргіі
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань жіночої статевої системи. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза. Допомагає при хворобливих місячних і патологічному клімаксі. У своїй практиці використовує передові технології та постійно підвищує свій професійний рівень – приймає участь в різних асоціаціях та конференціях. Має персоналізований підхід до кожного пацієнта.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої категорії надає кваліфіковану медичну допомогу по усуненню проблем, пов'язаних із захворюваннями матки. Спеціалізується виключно на традиційних методах терапії, що застосовуються в такій проблемній ситуації, як безпліддя. До головних сфер діяльності відносяться лікування міоми, діагностування і терапія хвороб органів малого тазу, що мають запальний характер, доброякісних утворень яєчників, ведення вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Акушер-гінеколог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: гінекологічна ЕНДОКРИНОЛОГІЯ - обстеження та лікування пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозом яєчників, дисфункціональними маточними кровотечами, фіброміома, ендометріоз, клімактеричних розладами. Доктор проводить діагностику і лікування безпліддя, захворювань шийки матки (ерозії, дисплазії), інфекційно-запальних захворювань, в т.ч. інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також надає допомогу в підборі сучасних контрацептивів.