Лікарі гомеопати в Києві (метро Арсенальна)

Последнее время стала записываться к Сергею Владимировичу на иглоукалывание. Очень довольна результатом. Врач опытный, все делает быстро и четко. Во время процедуры даже дискомфорта не ощущаешь. Спасибо, доктор, успехов Вам.
23 лютого '19 г.
Алла
Оксентюк в рекомендациях не нуждается, я в этом уверена. К ней пациентов всегда по записи полно, так что если попадете на прием, то вы везунчик. Считайте, что ваша проблема будет точно устранена.
03 грудня '16 г.
Татьяна Григорьевна знающий, внимательный окулист с большим практическим опытом. Мне одного визита хватило, чтобы убедиться в компетентности и высокой квалификации Оксентюк.
02 листопада '16 г.
Наташа
Была у Оксентюк один раз с дочерью. Приятная женщина, к ребенку хорошо относится, бережено и аккуратно выполняет осмотр. Нам легко поставила диагноз и хорошее лечение прописала. Опытный и внимательный офтальмолог, мы довольны остались.
01 березеня '17 г.
Офтальмолог, гомеопат
Доктор Оксентюк Тетяна Григорівна спеціалізується в галузі офтальмології, гомеопатії. Консультує, займається діагностикою рівня зору, в тому числі, комп'ютерної, обстеженням відділів ока. Надає послуги з підбору окулярів, масажу століття, проводить оздоровчі процедури, займається підбором комплексу гомеопатичних засобів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Консультація от 405 грн.
Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат") м.Кловська91м.Арсенальна258м.Палац спорту2311
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог
Лікар спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, гірудотерапії, гомеопатії та медичної психології. В процесі лікування використовує масажні методики і голковколювання. Професійно виконує класичний, спортивний і антицелюлітний масажі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913