Сімейні лікарі в Києві (метро Арсенальна)

Елена Колесникова
Очень внимательный и грамотний врач
30 листопада '-1 г.
Нина
С острым приступом холецистита попал на прием к Соколовой Тамаре Николаевне. Она мой спаситель. Не растерялась, а сразу сделала все, чтобы снять болевой синдром. Консервативное лечение мне здорово помогло. Таких специалистов, как Тамара Николаевна еще надо поискать.
16 січня '17 г.
Женя
Несмотря на свою молодость, Соколова Тамара Николаевна подает большие надежды. Я положительно характеризую этого специалиста, как грамотного семейного врача. Она помогает членам всей нашей семьи от мала до велика. Знает чем можно помочь каждому из нас в отдельности. Она коммуникабельный человек и открытый.
25 грудня '16 г.
Виктор
Грамотный терапевт, который всегда дает точные рекомендации. Уже не раз обращались к нему с женой в трудных случаях, и каждый раз Виктор Борисович помогал справиться с проблемой.
17 грудня '16 г.
Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Соколова Тамара Миколаївна приймає в якості лікаря-терапевта. Спеціалізується в області сімейної медицини. Надає послуги діагностики та медикаментозного лікування захворювань внутрішніх органів. Лікує грип, ГРВІ, цистити і холецистити. Спостерігає пацієнтів з вегетосудинною дистонією. Веде також спостереження за здоров'ям усіх членів сім'ї, при необхідності направляє до вузькопрофільних спеціалістів на консультацію. Консультує пацієнтів з COVID-19.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація по прайсу - 960 грн, на період воєнного стану - 720 грн
Сімейний лікар
41 рік досвіду
Лікар загальної практики, сімейний лікар, має першу категорію, займається лікуванням пацієнтів з різними захворюваннями: органів дихання, ЛОР-органів, урологічних, неврологічних, гастроентерологічних. У компетенції доктора призначення лабораторних, інструментальних досліджень, напрямок до вузьких спеціалістів, проведення вакцинопрофілактики. Звертаються до Віктора Борисовичу при головних болях, порушеннях роботи травної системи, безсонні, втоми, при нежиті, кашлі, болю в горлі і т.д.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій травної, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, хронічним бронхітом, пневмонією, тонзилітом, анемією, аритмією і гастритом.
Записатися на прийом2 онлайн записи