Стретович Вікторія Вікторівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: гінекологічна ЕНДОКРИНОЛОГІЯ - обстеження та лікування пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозом яєчників, дисфункціональними маточними кровотечами, фіброміома, ендометріоз, клімактеричних розладами. Доктор проводить діагностику і лікування безпліддя, захворювань шийки матки (ерозії, дисплазії), інфекційно-запальних захворювань, в т.ч. інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також надає допомогу в підборі сучасних контрацептивів.

Прасковья
20 квітня '17р.
Мой доктор Виктория Викторовна. Я регулярно посещаю гинеколога. И всегда уверена в том, что она даст хорошую консультацию и если нужно, то и качественное лечение. Спасибо, доктор, за Ваш профессионализм.
Вероника
У Виктории Викторовны я лечила молочницу, которую до этого момента долгое время пыталась вылечить. Врач приятная, все подробно рассказывает, много лекарств не назначает, но и не обещает вылечить одной таблеткой. Я очень рада, что попала на прием к доктору Стретович и благодарна ей за оказанную помощь.

• 2003-2009 р.- Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• 2015 — ТУ "УЗД в акушерстві та гінекології".
  • 2015 р.- ТУ "Основи репродуктології".
  • 2016 р.- ТУ "Ключові аспекти допоміжних репродуктивних технологій".
  • 2017 р. — ТУ "Репродуктивне здоров'я сім'ї".

• Асоціація акушерів-гінекологів України

Лікар надає послуги

• діагностика та лікування захворювань шийки матки:
  • кольпоскопія,
  • радіохвильова терапія,
  • конізація шийки матки;
  • діагностика та лікування запальних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • актуальні питання гінекологічної ендокринології;
  • індивідуальний вибір методу контрацепції;
  • лікування безпліддя;
  • підготовка до вагітності
  • ведення нормальної вагітності, а також ускладненою екстрагенітальною патологією;
  • виконання гінекологічних операцій, а також операцій у галузі інтимної сфери:
  • пластика статевих губ,
  • відновлення невинної пліви,
  • хірургічна дефлорація
  • пренатальні УЗ-скринінги: доплерометрія та цервікометрія