Лікарі мамологи в Києві (метро Арсенальна)

Катерина
Я каждые полгода проверяюсь у Балта Сергея Игоревича. Он отличный маммолог. Последний раз он обнаружил у меня мастопатию. Вовремя назначенное медикаментозное лечение спасло меня от множества проблем. Всем своим подругам рекомендую.
16 грудня '19 г.
Татьяна Юрьевна врач от Бога. Таких врачей как она стоит поискать. Анализы назначает только те что нужны, а не скопом как часто делают врачи. Она действительно профессионал в своем деле, также очень отзывчивый и хороший человек. До нее все врачи меня просто залечивали, а она разобралась в причине и только потом начала лечить (за что ей очень благодарна). Всем советую, не пожалеете.
23 липня '19 г.
Компетентный доктор, внимательная к деталям.
30 листопада '-1 г.
Богдана
Уже как полгода, во время месячных, чувствую боль в области молочных желез. Мой гинеколог, Кривошеина Татьяна Юрьевна провела ультразвуковое исследование молочных желез. Слава Богу, ничего серьезного не оказалось. Зараз прохожу лечение. Рекомендую.
29 червеня '18 г.
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност
Лікар мамолог, гінеколог, УЗД-діагност першої кваліфікаційної категорії, проводить діагностику і лікування безпліддя у жінок, запальних захворювань статевих органів (кіст яєчника, молочниці), ЗПСШ і TORCH-інфекцій (гонореї, папіломавірусної інфекції). Проводить ультразвукове дослідження щитовидної залози та молочних залоз, УЗД органів малого таза. Надає допомогу при плануванні вагітності, допомагає в поборів методів контрацепції. Кривошеїна Тетяна Юріївна фахівець в кріохірургії, кольпоскопії і радіохвильової хіріргіі
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Консультація по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Пластичний хирург, мамолог
Лікар-мамолог, пластичний хірург, займається корекцією форм і розмірів молочних залоз. Володіє всіма основними техніками пластичних операцій на молочних залозах з використанням імплантів і без них. Виконує контурну пластику обличчя за допомогою філерів, блефаропластику, ринопластику, отопластику, ліпосакцію. Бере участь в міжнародних і національних форумах, майстер-класах профільної тематики.