Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Арсенальна)

Наталия
Доктора я выбирала очень долго. В основном по работам. Хотела делать только у Андрея и по этому на первой консультации сразу договорилась об операции. В день операции мы подобрали размер имплантов. Я хотела 350 но доктор настоял что 300 будет самое оно. Операция в общем прошла хорошо, трубки никакие не ставили, единственный нюанс это то что я проснулась на операционном столе на час раньше. Мне только откапали капельницу и обезболивающее ещё не успело подействовать. Поорав мин. 2-ве от боли я опять уснула и проснулась в тот момент когда меня завозили в палату. Ничего уже не болело я улыбалась и была счастлива :) Домой попала на втрой день. Доктор на все вопросы отвечал мгновенно. На первой перевязке я поняла что доктор правильно сделал что отговорил меня от 350мл, за что ему огромное спасибо. Прошло уже два месяца, грудь выглядит идеальной. Я очень счастлива и благодарна своему доктору. Всем советую!
30 листопада '-1 г.
Жанна
После лечение акне на коже остались рубцы и шрамы. Исправить ситуацию могла только лазерная шлифовка. Такую процедуру я доверила опытному пластическому хирургу Дмитрию Анатольевичу Козлову. Восхищаюсь профессионализмом этого врача. Результат превзошел все мои ожидания.
18 лютого '17 г.
Лучана
Наконец то довольна своим внешним видом, спасибо
04 вересня '16 г.
Диана
Всю жизнь мечтала избавиться от дефектов, спасибо за исполнение мечты
19 вересня '16 г.
Пластичний хирург
Доктор Козлов Дмитро Анатолійович спеціалізується в області пластичної і реконструктивної хірургії, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить консультативний прийом пацієнтів, усуває естетичні та дерматологічні недоліки. Володіє навичками лазерного ліполізу, шліфування шкіри, висічення доброякісних утворень, рубців. Активно бере участь в конференціях міжнародного рівня.
Пластичний хирург, мамолог
Лікар-мамолог, пластичний хірург, займається корекцією форм і розмірів молочних залоз. Володіє всіма основними техніками пластичних операцій на молочних залозах з використанням імплантів і без них. Виконує контурну пластику обличчя за допомогою філерів, блефаропластику, ринопластику, отопластику, ліпосакцію. Бере участь в міжнародних і національних форумах, майстер-класах профільної тематики.
Пластичний хирург
Доктор Філонов Андрій Вікторович займається пластичною хірургією. Виконує всі види основних пластичних операцій по корекції форми носа, грудей, вух, грудей, стегон. Володіє ін'єкційними методами, займається видаленням утворень на шкірі, рубців і шрамів, встановлює імпланти. Удосконалює навички роботи на профільних семінарах та міжнародних форумах.
Пластичний хирург
Лікар-пластичний хірург вищої категорії. Спеціалізується в області лазерної хірургії (ліпосакція, інтимна пластика, блефаропластика, видалення новоутворень доброякісних), ін'єкційних методик (контурна і об'ємна пластика, Диспорт, Ботокс), а так само на биоревитализация, біорепарація.