Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Арсенальна)

Лариса Іванівна
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Юрій Людмили Олександрівни. Сподобалася консультація та необхідні призначення, буду звертатися в подальшому у разі необхідності та рекомендувати своїм знайомим.
09 липня '21 г.
Влада
Прийом пройшов добре, лікар дуже професійна, пояснює зрозуміло і чітко. Я задоволена. Також Юрій Л.О. призначила препарати та курс лікування. Раніше була у дерматолога Лазаренко Інни Ігорівни і тут прийом пройшов вдало. Лікар дуже компетентна і уважна. Дуже вдячна.
02 липня '21 г.
Олександр Володимирович
Дуже вдячний Юрій Людмилі Олександрівні за дуже фахову консультацію, за увагу та доброзичливе ставлення. З радістю буду рекомендувати своїм друзям і знайомим лікаря і клініку «ДокторПРО».
04 липня '21 г.
Ника
Дуже хороша, порядна та відповідальна людина. Сьогодні була у неї на прийомі. Мені все дуже сподобалося. Дуже уважно ставиться до пацієнтів. Завжди усміхнена та доброзичлива. Вона швидко та ефективно допомогла мені. Дякую!
04 лютого '20 г.
Гастроентеролог
Лікар проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультує з приводу правильного харчування та підбору дієти. Лікує гастрит, диспепсію шлунка, холецистит, дискінезію жовчовивідних шляхів, панкреатит, захворювання селезінки та печінки. Приймає пацієнтів з ожирінням.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Гастроентеролог
Лікар займається лікуванням захворювань стравоходу, шлунка, жовчного міхура, печінки, товстого кишечника. Проводить амбулаторний прийом пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація по прайсу - 1110 грн, на період воєнного стану - 830 грн
21 рік досвіду
Лікар-гастроентеролог займається виявленням патологій шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчного міхура. Здійснює консультативний прийом, призначає лабораторні аналізи і розробляє план лікування. Приймає пацієнтів із запаленням слизової шлунка, запаленням підшлункової залози, стравоходу і жовчного міхура. До доктора слід звернутися при болях або неприємних відчуттях в області живота, печії, нудоти і блювоти.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій травної, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, хронічним бронхітом, пневмонією, тонзилітом, анемією, аритмією і гастритом.
Записатися на прийом2 онлайн записи