Лікарі офтальмологи в Києві (метро Арсенальна)

Ірина
Наталья Едуардівна лікарь з великої літери, професіонал свого діла і неймовірна людина. Вдячна долі за наше знайомство і Наталії Едуардівні за допомогу яку вона мені оказала.
30 листопада '-1 г.
Петренко Наталя Едуардівна один з найкращих офтальмохірургів України та чуйна, з великим серцем людина. Всім рекомендую!!!
20 вересня '17 г.
Кутищев Дмитрий Анатольевич
Наталья Эдуардовна врач от Бога. И человек с большой душой и добрым сердцем. Всегда буду вам благодарен за ваш труд. Спасибо
23 травня '17 г.
Алла
Оксентюк в рекомендациях не нуждается, я в этом уверена. К ней пациентов всегда по записи полно, так что если попадете на прием, то вы везунчик. Считайте, что ваша проблема будет точно устранена.
03 грудня '16 г.
Офтальмолог, гомеопат
Доктор Оксентюк Тетяна Григорівна спеціалізується в галузі офтальмології, гомеопатії. Консультує, займається діагностикою рівня зору, в тому числі, комп'ютерної, обстеженням відділів ока. Надає послуги з підбору окулярів, масажу століття, проводить оздоровчі процедури, займається підбором комплексу гомеопатичних засобів.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація от 405 грн.
Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат") м.Кловська91м.Арсенальна258м.Палац спорту2311
Офтальмолог, офтальмохірурги, офтальмоонкологія
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, має вчений ступінь кандидата медичних наук. Практикує терапевтичне і хірургічне лікування. Компетентна як онкоофтальмолог. Надає послуги комплексної діагностики зору, включаючи вимірювання внутрішньоочного тиску. Володіє технікою проведення комп'ютерної периметру очей. Оперативним шляхом видаляє катаракту і глаукому. Також застосовує лазерні технології для лікування цих недуг і корекції зору. Лікує ряд інфекційних і запальних очних хвороб.
Дитячий офтальмолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням офтальмологічних захворювань у дітей. Проводить корекцію аномалій рефракції. Лікує амбліопії, косоокість, астигматизм, міопію і інші патології очей. Надає допомогу при травмах очей різного походження. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Дитячий офтальмолог
Спеціаліст в області лікування очних захворювань у дітей, володіє навичками апаратної діагностики та лікування.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань органів зору. Основний напрямок діяльності - терапія далекозорості, короткозорості, кон'юнктивіту, катаракти, глаукоми та астигматизму. Розробляє персональні схеми лікування з використанням сучасних медикаментів.
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, призначає лікування, підбирає методи корекції зору, проводить діагностичні дослідження.