Лікарі терапевти в Києві (метро Арсенальна)

Елена Колесникова
Очень внимательный и грамотний врач
30 листопада '-1 г.
Даша
Проведенное лечение помогло мне справиться с заболеванием, от которого я страдала несколько лет. Большое спасибо доктору Журловой за оказанную помощь!
04 квітня '17 г.
Рита
Обращалась к Галине Анатольевне по совету знакомой и не пожалела — врач действительно очень грамотная. Проведенный курс лечения помог избавиться от заболевания в самые короткие сроки. Теперь я сама ее всем рекомендую)
07 березеня '17 г.
Нина
С острым приступом холецистита попал на прием к Соколовой Тамаре Николаевне. Она мой спаситель. Не растерялась, а сразу сделала все, чтобы снять болевой синдром. Консервативное лечение мне здорово помогло. Таких специалистов, как Тамара Николаевна еще надо поискать.
16 січня '17 г.
Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Соколова Тамара Миколаївна приймає в якості лікаря-терапевта. Спеціалізується в області сімейної медицини. Надає послуги діагностики та медикаментозного лікування захворювань внутрішніх органів. Лікує грип, ГРВІ, цистити і холецистити. Спостерігає пацієнтів з вегетосудинною дистонією. Веде також спостереження за здоров'ям усіх членів сім'ї, при необхідності направляє до вузькопрофільних спеціалістів на консультацію. Консультує пацієнтів з COVID-19.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація по прайсу - 960 грн, на період воєнного стану - 720 грн
Сімейний лікар, педіатр
Доктор Журлова Галина Анатоліївна, спеціаліст першої категорії. Проводить консультації дорослих і дітей. Здійснює комплексну діагностику здоров'я людини, оформляє лікарняний лист, збирає анамнез. Займається профілактичними заходами, розпізнаванням і лікуванням простудних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій, захворювань нирок і надниркових залоз, шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, проблеми неврологічного характеру.
Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій травної, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, хронічним бронхітом, пневмонією, тонзилітом, анемією, аритмією і гастритом.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Терапевт
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та серцево-судинної систем. Лікує артеріальну гіпертензію, атеросклероз, гастродуоденіт, анемію вагітних, панкреатит, ГРВІ, постковидний синдром, холецистит, синдром подразненого кишечника та інші патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167