Лікарі психотерапевти в Києві (метро Арсенальна)

Дуже хороший лікар. Катерина Олександрівна, працювала з моєю дитиною, так як вона страждала фобією темряви. Уже за два сеанси, я помітила прогрес. Житина вже не так боялася спати з вимкненим світлом. А згодом взагалі все нормалізувалося. Дякую!
20 лютого '20 г.
Никита
В житті, мене спіткали певне труднощі. Я не знала що робити далі, та як бути. Вже посала приймати таблетки, але й вони не дуже допомагали. Знайомі порадили цього спеціаліста. записалася до неї на прийом. За декілька сеансів відчула себе значно краще! з'явився сенс в житті. Дякую!
16 лютого '20 г.
Артур
Решил бросить курить, но оказалось, что это не так просто сделать. Сначала испробовал все методы, которые слышал от друзей. Результат нулевой. Только доктор Цюкевич смогла мне помочь. Уже несколько месяцев не курю и очень доволен собой. Надеюсь, что навсегда избавился от этой пагубной привычки.
29 березеня '19 г.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Гордон Катерина Олександрівна спеціаліст вищої категорії, спеціалізується на психології та психотерапії. Надає послуги з лікування анорексії, неврозу, стрес, фобій, панічніх атак, булімії и вегетосудінної дістонії. Займається вірішенням проблем різніх залежних, проблем пов'язаних Із сексуальній сфері, зовнішнім вигляд, зайве вагою, невпевненістю в Собі. Проводити парні и Індивідуальні консультації. Лікування может Проводити по скайпу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психіатр, нарколог, психотерапевт, сексопатолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1200/1800/1500 грн.
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167
Невролог, рефлексотерапевт, гірудотерапевт
Доктор лікує широкий спектр неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з невралгією, мігренню, головним болем напруги, неврозами, безсонням, частими запамороченнями та онімінням кінцівок. Для уточнення діагнозу призначає КТ, МРТ та лабораторні аналізи.
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167