Зубна імплантація у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи во Франківському районі
Тимчасова конструкція на імплантах (1 щелепа) 9000 грн
Встановлення двоетапного імпланта MegaGen(Корея)(1-й хірургічний етап) 17500 грн
Встановлення імпланту NeoBiotech (Корея) 11000 грн
Знайдено 7 клінік

Сб
Юля
Прийшла бо підкупив надпис "перший огляд - безкоштовно", але одразу ж зрозуміла, що далі лікуватися буду тут. Лікарі великі молодці і фахівці у свої справі. Одразу ж сказали що саме потрібно робити і чого очікувати.
Володимир
Стоматолог з яким приємно лікувати зуби, відчуття професіоналізму і досвіду.
Ірина
Лікар хороший.Рекомендую
ОЛЬГА
не одноразово зверталася у клініку Експерт...дуже задоволена...висока оцінка обслуговування....і безболісне лікування з відмінним результатом...дякую
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Львів вул. Окружна, 94 А
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Експерт" пропонує кваліфіковане лікування зубів та ясен для дітей та дорослих. В клініці працюють молоді фахівці першої та другої категорії, які володіють сучасними методами лікування. Приймають лікарі: Гордієнко Сергій Юрійович, Жук Михайло Ярославович
  • Імплантація
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Зубна імплантація
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Зубна імплантація
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Встановлення імпланту NeoBiotech (Корея) от 11 000
  • Встановлення імпланту Megagen (Корея) от 14 500