Аналізи у Львові (Залізничний район)

Послуга Ціна
Дослідження центрифугата сечі після ретроградної еякуляції 200
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Аналіз харчової непереносимості
Працює з 09:00-18:00

Аналізи в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Бактеріоскопія у жінок - з 3-х точок 125
  • Бактеріоскопія у жінок - з 2-х точок 90
  • Бактеріоскопія у жінок - з 1 точки 70
  • Цитологічне обстеження 120
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра) 70
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Загальний аналіз сечі 100
  • Цукор сечі 100
  • Оглядовий мазок 150
  • Цитологічний мазок 150
  • Спермограма 300
Працює з 10:00-20:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Гелікобактер (антитіла IgM) 150
  • Гелікобактер (антитіла IgG) 150
  • Туберкульоз (загальні антитіла) 124
  • Коагулограма 224
  • Антирезусні тіла 248
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Біохімічні дослідження
  • Загальноклінічні дослідження