Клініка ВІТА ПУЕРІ (VITA-PUERI)

7,2
Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна клініка “Vita-Pueri” заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.

Послуги, які надає приватна клініка:

• консультація педіатра;
  • консультація фахівця (алерголог, пульмонолог, невролог, уролог, стоматолог, дерматолог);
  • массаж;
  • лікувальна фізкультура;
  • тест на харчову непереносимість.

Переваги приватної лікарні - індивідуальний підхід до кожної дитини, комфортні умови, уважні працівники.

Знаходиться медичний центр за адресою вул. Ширецька, 36.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Раїса
06 листопада '16г.
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Святослав
11 жовтня '16г.
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
Софія
29 липня '16г.
У доньки з’явився алергійний кон’юнктивіт. Відразу пішли до офтальмолога. Лікар провів детальне опитування. Стало ясно, що хвороба виникла невдовзі після того як ми завели кота. Шерсть тварини і провокувала почервоніння та патологічні виділення. Приймали антигістамінні препарати та капали краплі. Скоро все минуло, а-от про котика довелось забути.
Олеся
17 липня '16г.
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Марія
06 червеня '16г.
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.