Клініка ВІТА ПУЕРІ (VITA-PUERI)

Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний

Години роботи:

Записатися на прийом

Приватна клініка “Vita-Pueri” заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.

Послуги, які надає приватна клініка:

• консультація педіатра;
  • консультація фахівця (алерголог, пульмонолог, невролог, уролог, стоматолог, дерматолог);
  • массаж;
  • лікувальна фізкультура;
  • тест на харчову непереносимість.

Переваги приватної лікарні - індивідуальний підхід до кожної дитини, комфортні умови, уважні працівники.

Знаходиться медичний центр за адресою вул. Ширецька, 36.

Клініка ВІТА ПУЕРІ (VITA-PUERI), вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Консультація алерголога

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
Софія
У доньки з’явився алергійний кон’юнктивіт. Відразу пішли до офтальмолога. Лікар провів детальне опитування. Стало ясно, що хвороба виникла невдовзі після того як ми завели кота. Шерсть тварини і провокувала почервоніння та патологічні виділення. Приймали антигістамінні препарати та капали краплі. Скоро все минуло, а-от про котика довелось забути.
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Марія
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр лазерної епіляції та косметології “Медіостар” допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка “Олдент” надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка “Улюблений доктор” спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.