Масаж для немовлят у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри

Масаж для немовлят — це комплекс масажних прийомів, спрямованих на покращення фізичного й емоційного стану дитини та лікування широкого спектру захворювань.

Підготовчі процедури

Температура в приміщенні, де проводиться масаж, має бути приблизно 20-23 градусів. Масаж робиться лише теплими й без прикрас руками. Заборонено проводити масаж раніше, ніж через годину після годування.

Масаж для немовлят

При проведенні такої маніпуляції необхідно пам'ятати, що у немовляти шкіра дуже вразлива і ніжна, тому спочатку використовують лише прогладжування, а згодом дозволяється застосовувати й інші прийоми: розтирання, удари одним-двома пальцями, розминання.

Під час масажу малюк має перебувати в горизонтальному положенні, а при масажі кінцівок — їх слід утримувати в стані напівзгинання. Дітям, які не досягли тримісячного віку, забороняється масажувати ділянки під колінами, ліктьових згинів, внутрішньої частини стегон, колінних чашок, пахви.

Показання та протипоказання

Показання до процедури:

• захворювання м'язів, їх розтягування, надриви з крововиливами, гіпертонус;
  • викривлення хребта;
  • плоскостопість;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічні запори);
  • скупчення рідини в підшкірній клітковині нижніх кінцівок, що з'являються в результаті хвороб серця, легенів, нирок;
  • дисплазія тазостегнового суглоба;
  • параліч;
  • хвороби нервової системи;
  • діабет.

Протипоказання для призначення масажу:

• гострі захворювання кісток;
  • високий ступінь розладів серцевої діяльності;
  • підвищена температура;
  • аневризми;
  • важкі форми гіпотрофії;
  • гнійні та інші гострі запальні ураження шкіри, підшкірної клітковини, лімфатичних вузлів, м'язів, кісток;
  • вроджені вади серця;
  • злоякісні новоутворення;
  • гепатити;
  • запалення вен;
  • активна форма туберкульозу.

Наслідки

Масаж найкращим чином впливає на систему травлення, допомагає впоратися з запорами і кишковими коліками, покращує апетит. Він дозволяє зняти напругу і підвищене збудження, покращує якість сну, розвиває рухову активність, покращує поставу і фізичну форму.

Знайдено 2 клініки

Марія
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Масаж для немовлят (новонароджених)
4,3
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів.
  • Масаж для немовлят (новонароджених)
Працює з